Bentour'dan İstanbul kampanyası

Bentour'dan İstanbul kampanyası
Bentour, başlattığı 'Şimdi İstanbul' kampanyasıyla kent turizmine katkı sunmayı hedefliyor.


Türk tur operatörü Bentour; Türk Hava Yolları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve 'güvenli turizm sertifikası' ile hizmet veren İstanbul'un seçkin otelleriyle birlikte 'Şimdi İstanbul kampanyasını hayata geçireceğini duyurdu.

Partner kurum ve kuruluşlar

İki aydır üzerinde çalışılan projeyle ilgili açıklama yapan Bentour İstanbul Destinasyon Sorumlusu Sevda Yılgaz, ''Yaklaşık iki aydır, titizlikle bu kampanyanın altyapısını hazırlıyoruz. Türk Hava Yolları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Istanbul Büyükşehir Belediyesi, ERKA Turizm, sektör birlikleri ile, otel partnerlerimizin ve diğer turizm temsilcilerinin samimi yaklaşımları ile alışılmışın dışında güncellenmiş paketler hazırladık.'' dedi.

Türkiye'nin girişte istediği PCR testinin 15 Nisan'da son bulmasını ya da hızlı testlere geçilmesini umduklarını belirten Yılgaz, pek şok Avrupa ülkesinde test ücretlerinin uçuş ücretlerini aştığını ifade etti. Yılgaz, ''Bu engeller ortadan kalktığında 'Şimdi İstanbul' kampanyası ile Avrupa’dan 10 bin turisti getirmeyi planlıyoruz” dedi.

Turların detayları

Cazip fiyatlarla 3 ilâ 5 günlük paketlerden oluşan kampanyaya lezzet ve yürüyüş rotaları gibi yeni keşif, kültür, sanat turları, günlük klasik şehir turlarının dışında, opsiyonel olarak, İstanbul’a yakın Yalova ve Sapanca gibi bölgeleri de katarak termal turizm zenginliğimizi de alternatif sunacağız. İstanbul ‘un çeşidi bitmez. Golf severler için de Kemer Golf Country ile 'Şimdi Club İstanbul' diyeceğiz. 1 Nisan’da başlayacak kampanyanın tanıtımına başta Almanya olmak üzere, İsviçre, Hollanda ve Avusturya’da birçok turizm platformunda ses getirecek şekilde start veriyoruz. Seyahat acentelerimiz ile de satışı destekleme amaçlı Webinar sunumları düzenliyoruz. ” sözleriyle turlara ilişkin detaylar paylaştı.Bu Haber 11.03.2021 - 21:57:50 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.