Bentour 2022 yaz sezonunu açtı

Bentour 2022 yaz sezonunu açtı

Bentour Reisen otel rehberinin katıldığı eğitim kursu ile 2022 yaz sezonunu açtı.


Bentour Reisen, Paloma Perissia Side‘de 28 Martta gerçekleşen ve 30'dan fazla otel rehberinin katıldığı eğitim kursu ile 2022 yaz sezonunu açtı. Müşteri hizmetleri, Rehberlik hizmeti, Operasyon, Hukuk ve Psikoloji konularını kapsayan eğitim ve geliştirme programı ile Rehber ve misafir arasındaki iletişim, etkileşim ve yeteneklerinin farklılaşma çalışmaları yapıldı.

Bentour Reisen'in kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur ve Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur'un açılış konuşmalarıyla seminer başladı.

Konuşmasında otel rehberinin müşteri karşısında Bentour’u temsil eden kişi olarak önemini belirten Kadir Uğur, müşteri memnuniyetinin yüzde 99,6 olduğu bir firmanın bu başarıya otel rehberlerinin sayesinde ulaştığını vurguladı. Diğer firmalardan farklı olarak Bentour‘un fiyat odaklı değil, hizmet odaklı bir firma olduğunu belirtti.

Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş tarafında verilen eğitimde, iş hayatında iletişimin yanı sıra duyguların kararlar üzerindeki etkisi vurgulandı.

Günün diğer konuşmacıları arasında Bentour Reisen müşteri hizmetleri uzmanı Bettina Sabel ve Turizm hukuku konularında Avukat Erdal Yiğit yer aldı. Bentour Reisen yöneticilerinden Dieter Reiser Rezervazyon sistemi ve Christian Hauk Satış Pazarlama konularında eğitim verdi.

Başarılı geçen rehber eğitimi akşam yemeği ile sona erdi.Bu Haber 31.03.2022 - 10:05:56 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.