13 otelinin tamamını operasyona aldı 

13 otelinin tamamını operasyona aldı 

 Akdeniz ve Ege Bölgesinde 13 oteli bulunan Barut Hotels, pandemi nedeniyle kapattığı ve 5 Haziran’dan itibaren yeniden açmaya başladığı tesislerin açılma sürecini tamamladı.

 


Barut Grubu, son olarak 20 Ağustos’ta Arum Barut Collection’ın açılışını gerçekleştirdi. Kış döneminde renovasyon çalışmaları geçiren tesis, yeni üniteleri ve iskelesi ile 2020 sezonuna merhaba dedi.

Grubun Ticari Direktörü Samuray Önen, ‘‘Tüm otellerimizde Güvenli Turizm Sertifikası ile hizmet sunuyoruz. Mart ayından bu yana otellerimizde Covid-19 nedeniyle birçok düzenleme yaptık. Bakanlık genelgelerini hızla uygulamaya geçirdik,  Barut tecrübesi ve hizmet kalitesi sayesinde istenilen uygulamaların da üzerine çıktık. Otellerimizin kapalı olduğu dönemlerde misafirlerimizden yoğun ilgi gördük, destek mesajları aldık. En önemli ilkelerimizden biri olan şeffaflık kapsamında %40 oranındaki yeniden gelen misafirlerimizi tüm datamızla birlikte en net ve doğru şekilde bilgilendirmek üzere pandemi süresince de yoğun çalıştık. Türkiye’nin Covid-19 ile ilgili aldığı önlemleri düzenli olarak misafirlerimizle paylaştık. Kamuoyunu yeniliklerimizden, açılış tarihlerimizden haberdar ettik. Pandemi sürecinde bir kez daha gördük ki gerek ilk kez gelen, gerekse onlarca kez otellerimizde kalan misafirlerimiz ile aramızdaki bağ her zorlu koşulda daha da güçleniyor. Önceki yıllarda yaşanan zorlu dönemlerde olduğu gibi bu yıl da ‘siz iyi olun, biz tekrar geliriz’ şeklinde birçok mesaj aldık. Seyahat engellerinin kaldırılması ile tesislerimiz belirlenen kapasitelere bağlı kalarak yoğunluk kazandı’’ dedi.Bu Haber 21.08.2020 - 17:22:42 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.