Antalya'da 11 günde 4 büyük Hint düğünü yapıyor

Antalya'da 11 günde 4 büyük Hint düğünü yapıyor

Hint grup pazarının önde gelen şirketlerinden Inventum Global, Antalya’da üst üste dört Hint düğününü organize ediyor.


DÜĞÜN BÜTÇELERİNİN ÇIKLANMASINI İSTEMİYORLR’’

Inventum Global, 16-27 Nisan arası Max Royal Kemer Resort’te 3, 16-19 Nisan tarihleri arasında Rixos Premium Belek’de bir Hint düğünü olmak üzere dört büyük düğün organizasyonunu gerçekleştiriyor. Düğün sahiplerince, isim bilgileri ve düğün bütçelerinin açıklanmasının istenmediği düğünler için davetliler, hazırlanan birbirinden etkileyici görsel şovlar ve etkinliklerle kutlamalara devam ediyorlar.

Düğünlerin uçak, otel, transferler, ağırlama, özel geceler de dahil olmak üzere A’dan Z’ye tüm koordinasyonunu gerçekleştiren Inventum Global, bu dört büyük organizasyonda tedarikçileri ile yaklaşık 1000 kişilik bir ekip ile hizmet veriyor.

100 TIR DOLUSU SAHNE MALZEMESİ

Dört düğün organizasyonu için, 100 TIR dekor, sahne, ses-ışık-görüntü sistemleri kullanılıyor. Hazırlıklarına aylar öncesinden başlanan ve tamamen gizlilik içerisinde hazırlıkları sürdürülen düğünler için, profesyonel Türkiye, Hindistan ve Dubai’den çekim ve prodüksiyon ekipleri, teknik ekipler, aşçılar, servis ekipleri ve dekor ekipleri çalışıyor.

‘’TÜRKİYE HİNT DÜĞÜN PAZARINDA ÇOK DAHA İYİ NOKTDA’’

Inventum Global Kurucu Ortağı Bünyat Özpak: ‘‘Hint pazarında aralıksız devam eden pazarlama faaliyetlerimizin sonuçlarını almaya başladık. Üst üste, on bir gün içerisinde gerçekleştirmekte olduğumuz, yüksek bütçeli bu dört düğün sonrasında diyebilirim ki, artık Türkiye Hint düğün pazarında çok daha iyi bir noktadadır. Yakın bir gelecekte Türkiye’nin Hint düğün pazarında en çok tercih edilen destinasyonlar arasında, en üstlerde hak ettiği yerde olacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

‘’IMWF’NİN KATKISI BÜYÜK’’

Uzun süredir yürüttükleri aktif tanıtım çalışmalarının ve bilhassa IMWF’nin (International MICE & Wedding Forum) katkısının bu gibi düğünler için Türkiye'yi daha fazla tercih edilir kıldığını kaydeden Özpak, ''IMWF'19 için de hazırlıklarımızı tamamladık. Uluslararası sektör takvimlerine girmeyi başarmış ve ilgi ile beklenen IMWF2019’da 12- 16 Mayıs’ta, Rixos Premium Belek’de, yine dünyadan sektörün en iyilerini ağırlayacağız.’’ dedi.Bu Haber 24.04.2019 - 11:53:10 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.