Antalya İl Turizm Müdürü İbrahim Acar resmen görevden alındı

Antalya İl Turizm Müdürü İbrahim Acar resmen görevden alındı

Daha önce fiili olarak görevden el çektirilen Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar resmen görevden alındı.

Geçtiğimiz yılın aralık ayında Antalya Valisi Ersin Yazıcı tarafından görevden alınan Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, resmen görevden alındı. Resmi Gazete’ye yayımlanan atama kararında, ‘’Kültür ve Turizm Bakanlığı Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar 3 sayılı cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2’nci maddesi gereğince görevdem alınmıştır.’’ denildi.

Vali Yazıcı makamına çağırarak görevde almıştı

15 yıl önce dönemin Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç tarafından atanan İbrahim Acar'ın, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı İlknur Selçuk ile birlikte Valilik makamına çağrıldığı ve Vali Yazıcı tarafından grevden alındığının tebliğ edildiği geçtiğimiz yılın aralık ayında haberlere yansımıştı. Yerine geçici olarak İlknur Selçuk'un atandığı kaydedilen Acar ise Valilik emrine alınmıştı. Acar'ın Teftiş Kurulu Raporu doğrultusunda görevden alındığı ifade edilmiştiBu Haber 08.05.2021 - 07:47:10 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Alanyalı esnaf 09.05.2021 - 01:30

    Tam bir turizmciydi, Hayırlısı olsun İnşallah

  • bilgehan karadayı 08.05.2021 - 03:58

    asıl görevden alınması gereken sözde bizim turizm bakanıdır !!! eğer gerekli önlemleri şubat mart ayında almış olsa idi , şu anda tüm acentalar ,otelciler ,otel çalışanları ,esnaflar ve bu iş kollarının tedarikçileri ,taşımacıları içler acısı durumda olmazdı .hemde ülkemiz milyarlarca dolar zarar etmezdi !!!eğer bu şahsın turizmle ,turist ile ve sistemin nasıl işlediği ile ilgili en küçük bir fikri veya çözüm arayışı varsa ben antalyada cumhuriyet meydanınıda sabahtan akşama kadar eşek gibi anırırım ...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.