Anex Almanya'da Türkiye programını yeniden başlattı

Anex Almanya'da Türkiye programını yeniden başlattı

Anex Tour-Almanya ile on bağlı Öger Tours ve Bucher Reisen, Türkiye programını yeniden başlattı.


TurizmGüncel Dış Haberler

Anex Tour-Almanya ve bünyesine kattığı, Thomas Cook'un eski markaları, Öger Tours ve Bucher Reisen Tükiye programını yeniden başlattı. Anex, Öger ve Bucher, partner hava yolu şirketleri Corendon ve SunExpress ile Almanya'nın 19 havalimanından Antalya, Muğla, Aydın ve İzmir'e haftada 530 bağlantılı uçuş imkanı sunuyor.

Touristik Aktuell'de yer alan habere göre, Anex Tour, Öger ve Bucher'in programında bulunan 430 otelden sadece yarısının açık olduğu, ağustos sonuna kadar sayının 340'a çıkacağı belirtildi. Açılacak oteller arasında, şirketinin kendi otelleri Selectum Luxury, Selectum Family ve Asteria Kemer Fantasya'nın yanı sıra, Crystal, Limak, Sunis ve Rixos grubun bağlı otellerin de yer alacağı ifade edildi.Bu Haber 10.08.2020 - 10:05:22 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • abidik gubidik 10.08.2020 - 01:34

    Tui ve diğerleri kontenjan azaltırken,yerli operatörümüz haftada 530 uçuş planlıyor.Uzun yılalrdır Alman pazarında yerli operatör açığımız vardı,Anex'i kutluyorum.Devlet bu operatörlere 30'ar milyon dolar kredi verince konuşan işbilirler ,Alman devleti tui'ye neler verdi (kredi değil yardım)biliyormusunuz?

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.