Alman Bakandan Türkiye için 'katı sağlık kriteri' ve 'zaman' vurgusu

Alman Bakandan Türkiye için 'katı sağlık kriteri' ve 'zaman' vurgusu
Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Türkiye'nin Almanya'dan turist alabilmesi için katı sağlık kurallarına ve zamana dikkat çekti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile video-konferans görüşmesi gerçekleştiren Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Türkiye'nin yakında Almanya ve Avrupalı turist için yeniden tatil destinasyonu olabileceğini söyledi.

Mevlüt Çavuşoğlu ile yaptıkları görüşmede korona salgını ve sonrasındaki mücadeleyi de ele aldıklarını belirten Maas, “Umarız Türkiye, yakında Alman ve Avrupalı turistler için yeniden tatil destinasyonu olabilir. Bununla birlikte, bunu zamanında ve katı sağlık kriterlerine göre değerlendirmeliyiz. Bu konuda Türkiye ile görüşmeye devam edeceğiz” dedi.Bu Haber 21.05.2020 - 10:28:54 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • M.Benli - 25.05.2020 - 07:15

    Bu iyi niyet (!) dolu sözleri hatırlıyorum , yaşı 40 üzeri olanlar bililir, bir zamanlar AB ye giriş temennisi ile aynı. Önce yunan, isp, bulgar üyelerini besleyecekler. Biz sesimizi yükselteceğiz.Ekim sonu açacaklar , oda açtık demek için. 3-5 hafta. Belki mülteci hamlesi işi çabuklaştırır, ( lakin bir öncekinide kenara yazmışlardı. )

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.