Alman televizyonu tatil için bu üç ülkeyi önerdi

Alman televizyonu tatil için bu üç ülkeyi önerdi
Almanya'nın önde gelen televizyon kanallarından Die Welt, yaz tatili için en uygun seçeneklerden birinin Türkiye olacağını açıkladı.

İspanya ve Fransa ancak haziran sonu açılabilir

Alman televizyonu Die Welt, Almanların bu yaz nasıl deniz tatili yapabileceğini masaya yatırdı. İtalya'nın bu yıl yurt dışından turist alamayacağını öne süren Die Welt, vaka sayılarının yüksek olduğu İspanya ve Fransa'nın ise ancak haziran sonundan itibaren ziyaretçi alabileceğine dikkat çekti.

Üç ülkeyi önerdi

Yaklaşan turizm sezonu öncesinde koronavirüs kaynaklı risklere dikkat çeken Die Welt, daha güvenli olabilecek destinasyonlara ilişkin de önerilerde bulundu.İspanya, Fransa ve İtalya'yı riskli ülkeler kategorisinde gösteren Alman TV kanalı, Alman vatandaşlarına alternatif rotalar olarak Yunanistan, Hırvatistan ve Türkiye'yi önerdi.

Türkiye ile Almanya arasında turizm koridorunun ve turizm anlaşmalarının bulunduğunu ve Türkiye'de vaka sayılarının inişe geçtiğini beliren Die Welt, Türkiye'de hayata geçirilmesi planlanan koronavirüs sertifikasına da atıfta bulundu.Bu Haber 01.05.2020 - 09:02:42 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.