Ahmet İllez açıkladı: Miracle Resort’e 210 lüks oda daha ekleniyor

Ahmet İllez açıkladı: Miracle Resort’e 210 lüks oda daha ekleniyor

Miracle Resort Hotel Koordinatörü Ahmet İllez, Miracle Resort Hotel’in ön kısmına yapılacak 3’ncü blok ile otelin oda kapasitesinin 1000’e ulaşacağını söyledi.


Miracle Resort Hotel Koordinatörü Ahmet İllez, şirketin yeni otel yatırımları ve turizm sezonu hakkında açıklamalarda bulundu.

Ahmet İllez, Turizmdays’e yaptığı açıklamada, Miracle Resort Otelinde yeni yapılanmaya gidildiğine dikkat çekerek, ‘’Güçlendirilmiş, gençleştirilmiş dinamik bir otel yönetimi ile sezona girdik. Otelin genel müdürlüğünü başarılı arkadaşımız Mustafa Ergun’a devrederken güçlü bir pazarlama ekibi de oluşturduk. Ben de genel koordinatör olarak bu ekibe destek oluyorum. Hizmet standardı ve kalitesi ile Miracle Resort Otel, bulunduğu bölgede kendisini ispat etti. Otelde yeni yaptığımız toplantı ve konferans salonu büyük bir beğeni kazandı. Otelde büyük bir yoğunluk yaşadık. Bugüne kadar yaptığımız işlerin toplam kalitesini ciddi bir şekilde yükseltmiş bulunuyoruz. Bu bir ekip çalışmasıdır. Amacımız yeni ekibimizle daha yüksek hedeflere ulaşmak. Burada en önemli faktör bütün bu yatırımları planlarken şirketimiz ile büyük bir uyum içinde olmamız. Patronlarımızdan maddi ve manevi çok ciddi destek ve geriye dönük projelerde esirgememezlik görüyoruz. Bu da bizi kamçılıyor’’ ifadelerini kullandı.

“En çok tercih edilen otellerden biriyiz”

Miracle Resort Otelin Antalya Bölgesinde en çok tercih edilen otellerden biri olduğunu vurgulayan Ahmet İllez, ‘’Otelimiz en çok tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Bunun için de maddi ve manevi olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Oteli yeniledik, büyütmeye başladık. Gençleştirdik. Bu da çalışanlarımıza ve partnerlerimize büyük bir enerji veriyor’’ diye konuştu.

Yeni otel yatırımları

Yeni otel yatırımları hakkında bilgi veren İllez, şu açıklamalarda bulundu:

“Yeni yapılacak otel Miracle Resort adı ile hizmet verecek. İki otel de beraber yönetilecek. Şu anda iki bloklu olan otelimiz yeni yapılacak blok ile 3 bloklu olacak. Yeni otelimiz Swim-up yani havuz cenneti olacak. Bu üç bloğa giriş ve çıkışlar aynı resepsiyondan olacak. Aynı ekip tarafından yönetilecek ve pazarlanacak. Yani ek binayı kapasite artırımı olarak düşünmek lazım.

Yeni ek blokta 210 lüks oda olacak. Tüm odalar süit olacak. Odalar çok geniş olduğu için oda sayısını düşük tuttuk. Fakat konforu çok yükselttik. Ek bloğun projeleri bitti, ruhsatı alındı. Şimdi etüt zeminleri yapılmakta. İnşallah Kasım ayında temelini atacağız. Bu ek blok ile oda sayısını 1000 oda seviyelerine yükselteceğiz. Yeni yatırımımızla çok tutulan, aranan bir otele sahip olacağız. Şimdi onun üzerine çok ciddi çalışıyoruz. Büyük bir proje. Partnerlerimiz bunu güzel bir şekilde paylaşıyor.

Bu projeyi seri bir şekilde tamamlayıp önümüzdeki sezona hazır edilmesi için şu anda çok ciddi bir altyapı çalışmamız var. Bunu tamamlayıp kazasız belasız 2025 yılı Haziran ayında hizmete sokmak istiyoruz. Bu yatırımı grubumuzun yaptığı yatırımların en kıymetlisi olarak görüyoruz.’’

“Otelin yıllık ortalaması ise yüzde 80’in altına düşmüyor”

Yeni sezona iyi başladıklarını ifade eden İllez, ‘’Turizm sezonu yapmış olduğumuz bağlantılarla çok güzel başladı. Güzel bir Nevruz yaşadık. Arkasından keyifli bir Paskalya geçirdik. Mayıs ayı itibariyle doluluklarımız yüzde 90’ların üzerinde seyrediyor. Amacımız otelin hiçbir zaman için yüzde 90 doluluk mertebesinin altına düşmemesidir. Otelin yıllık ortalaması ise yüzde 80’in altına düşmüyor.’’ dedi.Bu Haber 15.05.2024 - 13:22:01 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.