Ahmet Haluk Dursun’un aracı neden kaza yaptı?

Ahmet Haluk Dursun’un aracı neden kaza yaptı?

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ahmet Haluk Dursun’un hayatını kaybettiği kazayla ilgili gazetecilere açıklamada bulundu.


Kültür ve Turizm Mehmet Nuri Ersoy, yardımcısı Ahmet Haluk Dursun’un hayatını kaybettiği, 3 kişinin de yaralandığı kazaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Yaralılardan birinin durumu kritik

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Haluk Dursun’un görev başında hayatını kaybettiğini belirten Mehmet Nuri Ersoy, ‘’Görev balında çok yakın bir dostumuzu çok yakın bir mesai arkadaşımızı kaybettik. Yaralılarımız da var. Bir tane yaralımızın durumu çok ağır. Onu şimdi ambulans uçakla Ankara’ya alıyoruz. Diğer yaralılarımızdan birinin durumu ağır ama kritik değil. Bir tane daha yaralımız var onun da durumu kritik değil.’’ dedi.

‘’Çok yoğun bir program uyguluyormuş, süratliymiş’’

Kazanın nasıl gerçekleştiği şeklindeki soruya ise Ersoy, ‘’Çarpışma falan değil. Süratliymiş herhalde. Çünkü yoğun bir program uyguluyormuş kendisi bugün. Muhtemelen ondan oldu diye düşünüyoruz. Tek taraflı bir kaza. Yoldan çıkıp sert zemine vurduğu için çarpmanın etkisiyle olmuş bir ölümlü kaza maalesef.’’ dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan başsağlığı telefonu

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Dursun'un vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, Ersoy'a başsağlığı diledi.



Bu Haber 20.08.2019 - 09:02:57 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.