Adil Üstündağ personele ettiği ağıza alınmayacak küfürlerle gündemde

Adil Üstündağ personele ettiği ağıza alınmayacak küfürlerle gündemde
Green Park Otellerinin sahibi Adil Üstündağ’ın personele ağır küfürler ettiği görüntüler internete düştü.

Maaşını ödemediği işçileri sahte senetle borçlandırdığı iddialarıyla gündemde olan otelci Adil Üstündağ, şimdi de personele ettiği galiz küfürler ile konuşuluyor.

Twitter’da yayınlanan videoda personelle toplantı yapan Adil Üstündağ’ın bağırdığı ve personele küfürler savurduğu görülüyor. Adil Üstündağ, “Ne kadar i....ne adamlarsınız, az kaldı o.... ç... diyeceğim size. Bakın eğer haksızlık yapıyorsam benim o... ç...., haksızlık yapıyorsam bemin i...ne...” ifadelerini kullanıyor.

Bir başka videoda ise Adil Üstündağ, telefonda konuştuğu kişiye, “Bakarsan namussuzsun, bakarsan şerefsizsin. Bakma! Hangi o.... ç... diyor ki maaşımı alamadım, hangi a.... s....” küfürlerini savuruyor.

Sahte senet iddiası

Öte taraftan Green Park Pendik’in eski genel müdür yardımcısı S. N. Akkuş’un Adil Üstündağ, kardeşi Atilla Üstündağ ve diğer yönetim kurulu üyeleri aleyhinde, ‘adına sahte senet’ düzenledikleri gerekçesİyle suç duyurusunda bulundu. Akkuş’un şikayet dilekçesi şöyle:

Pendik’de faaliyet gösteren Greenpark otel isimli iş yerinde genel müdür yardımcısı olarak çalıştım. Otelin sahibi Adil Üstündağ bana boş senet imzalatmaya çalışınca ve ben de bunu kabul etmeyince işten ayrıldım, işçi alacaklarım ve içn otel aleyhine iş mahkemesine daba açtım. Bu dava sırasında adıma düzenlenmiş 460.000.00 TL tutarlı senedin varlığından haberdar olunca savcılığına gelerek Adil Üstündağ aleyhinde suç duyurusunda bulundum, bu soruşturma savcılığınızın 2021/5485 sırasında kayıtlı olarak devam etmektedir. İki gün önce tarafıma Denizbank Çekmeköy Şubesi tarafından, şikayet dilekçemde ayrıntıları yazılı 6 adet toplam 1.330.000.00 TL bedelli senet protestoları tebliğ edildi. Bu 6 senedi incelediğimde senet lehtarlarının daha önce çalıştığım Greenpark otelinin yönetim kurulu üyesi Atilla Üstündağ olduğunu, senetlerdeki imza ve yazıların tarafıma ait olmadığını gördüm. Toplam 6 adet senetteki yazı ve imzalar tarafıma ait değildir. Bu senetleri bilgim ve rızam dışında eski iş verenim Adil Üstündağ, Atilla Üstündağ ve otelin şikayet dilekçemde açık kimlikleri yazılı yönetim kurulu üyeleri tarafından düzenlendiğini ve piyasaya sürüldüğünü düşünüyorum. Ayrıca Hukuk Mahkemesine gideceğim ancak bilgim ve rızam dışında adıma senet düzenleyerek piyasaya süren eski iş yerim Greenpark Otelin şikayet dilekçemde açık kimlik bilgileri yazılı 12 çalışanından şikayetçiyim, iletişim tespitine açık rızam vardır, imza örneklerim Denizbank Çekmeköy Şubesi, Garanti Bankası Çekmeköy ve Taksim şubelerinden alınabilir.

Adil Üstğndağ

Adil Üstündağ’ın ifadesi alınacak

Dilekçenin ardından harekete geçen Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, müştekinin ifadesinin alınmasına ve şikayet delillerinin sunulmasına, şüpheli Adil Üstündağ ifadesi ile imza ve yazı örneklerinin alınmasına karar verdi.Bu Haber 15.11.2021 - 10:14:34 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Mustafa 17.11.2021 - 10:32

    Adil Ustundag bunu otelcilige basladigi yillardan beri ozellikle onburu calisanlarina yonelik ve idari calisanlara yapmaktadir.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.