Acun, Survivor için Foça'daki Fransız Tatil Köyü'ne göz dikti

Acun, Survivor için Foça'daki Fransız Tatil Köyü'ne göz dikti
Geçtiğimiz hafta bir günlüğüne Foça'ya gelen Acun Ilıcalı'nın, Survivor'un Foça'da yapılabileceğinin sinyallerini verdiği belirtildi. Ilıcalı'nın yarışma için düşündüğü atıl durumdaki Fransız Tatil Köyü'nü ziyaret etmesi, turizmcileri heyecanlandırdı.


Survivor programının yapımcısı ve sunucusu Ilıcalı, Foça'da atıl durumda olan Fransız Tatil Köyü'nü gezdi. Acun Ilıcalı, önümüzdeki günlerde yapılacak ihalesine katılmak için tatil köyünün son durumunu inceledi. Ilıcalı'nın, tatil köyünün sahili ve koyunda Survivor yarışmasını düzenleyeceği, turlarla da izleyicileri buraya getirmeyi planladığı öne sürüldü. Yeniasır'dan Kadir Kemaloğlu'nun haberine göre, Foça'da birinci gündem maddesi olan ve günlerdir konuşulan ziyaret turizmcileri de heyecanlandırdı. Foçalı turizmciler, "Kendisinin gelip, tesisleri gezdiğini biliyoruz. Fakat henüz resmileşmiş, kayda girmiş bir girişim yok" dedi. 

YARIŞMA TURİZMİ

Turizmciler, "Bölge küçük adacıkları kumsalı ve deniz özelliğiyle başta Survivor olmak üzere çeşitli yarışmalara evsahipliği yapabilecek kapasiteye sahip. Ardından bu alanları ve çekim platolarını pazarlamaya yönelik turistik turlar başlayabilir" diye konuştu. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı Mehmet İşler ise, "Ilıcalı'nın Foça'ya gelip beraberindekilerle tesisi gezip incelemelerde bulunduğunu öğrendik. Uzun süredir atıl durumda kalan tesisin değerlendirilmesi için bir umut ışığının yanması sevindirici" diye konuştu.Bu Haber 10.02.2016 - 11:21:43 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • m kızılca 10.02.2016 - 07:01

    foca tatil köyu acun medyayı başarlar guzel yer

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.