Kafilesi tarafından Denizli’de unutulan Polonyalı turist kayboldu

Kafilesi tarafından Denizli’de unutulan Polonyalı turist kayboldu

Turist kafilesi tarafından Denizli’de unutulan 70 yaşındaki Polonyalı turist kayboldu.


Denizli’de bulunan Hierapolis Antik Kenti ve Pamukkale ören yerlerini görmek için yurt dışından gelen turist kafilesi, 70 yaşındaki Polonyalı turisti Denizli’de unutup, Burdur’da bulunan Salda Gölü’ne gitmek üzere yola çıktı.

Tur otobüsünün 100 kilometre ilerlemesinin ardından Polonyalı turistin olmadığını fark eden turist rehberi durumu emniyet ekiplerine bildirdi.

Pamukkale ören yerinde görevli güvenlik görevlileri ve Jandarma ekipleri tarafından turistin bulunması için geniş çaplı araştırma başlattı.

Yolunu kaybedince kafileden farklı bir yöne gitmiş olabileceği tahmin edilen Polonyalı turistle ilgili herhangi bir ize rastlanmadığı öğrenildi.

70 yaşındaki turisti Denizli’de unutan kafileden geri dönmeleri istenirken arama çalışmalarının ise devam ettiği bildirildi.Bu Haber 09.05.2024 - 12:50:58 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
 • Hikmet Atilla 10.05.2024 - 09:32

  Maşallah ne rehbermis ki, kayb olan turisti 2 saat sonra fark etmiş. Turistte vefat etmiş. Otobüs hareket etmeden fark edilmelidir.

 • Neden yorum yayınlamiyorsunuz?

  Önder Yıldız 09.05.2024 - 05:43

  Önceki yapmış olduğum yorumu yayinlamamaniz ve yaptığınız haber içeriği gerçeği yansıtmadığı için haber sitesininizi kullanmama kararı aldığımı bilgilerinize sunarım.

 • Çirkin başlık

  Funda Gökgöl 09.05.2024 - 03:09

  Öncelikle unutulan turist başlığı yanlış ve çok çirkin.Gurubun rehberi otobüs hareket etmeden müşterinin yokluğunu farketmiş ve gerekli bilgi paylaşımını yapmıştır.Rehber gurubu ile programı sürdürmeye zorunludur.Kaybolan veya bulunamayan yolcu ile acente ilgilenmek zorundadır.Bilip bilmeden rehberi zan altında bırakan bu yazınızı kınıyorun

 • Haber içeriğiniz tamamen yanlış!

  Önder Yıldız 09.05.2024 - 01:11

  1.30 saat beklenmiş olup pamukkalede,kadının fotoğrafları rehber gruplarına atılmıştır,tur operatorune ,otel rehberine bilgi verilmiş,jandarmaya haber edilip ayrilinmistir.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.