Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Hilton Türkiye’nin marka elçileri oldu

Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı Hilton Türkiye’nin marka elçileri oldu

Hilton, Türkiye’nin sevilen yıldızları Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı ile yaptığı iş birliğini duyurdu.


Hilton, Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı çifti ile yaptığı iş birliğini duyurdu. Ünlü çift, bu yeni iş birliği kapsamında oğulları Can ile birlikte Hilton otellerine ailecek seyahatler gerçekleştirecek. Markanın sunduğu hizmetleri farklı şehirlerdeki Hilton otellerinde deneyimleyen çift, tecrübelerini sosyal medya hesaplarından paylaşacak.

Hilton Türkiye Ülke Genel Müdürü Armin Zerunyan iş birliğine dair, "Hilton misafirperverliğinin ışığını ve sıcaklığını konuklarımıza ulaştırma hedefinde ortak değerleri paylaştığımız Sedef ve Kıvanç çifti ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Yaklaşık 70 yıldır hizmet veren yedi farklı otel markamız ile misafirlerimize benzersiz deneyim yaşatmak için çaba gösteriyoruz. Türkiye’de Hilton miras ve değerlerinin devamlılığını sağlamak bizim en büyük önceliğimiz” ifadelerini kullandı.

Hilton, kısa süre önce, Canopy butik yaşam tarzı markasının Türkiye pazarına girişini de ifade eden Canopy by Hilton İstanbul Taksim anlaşmasını imzalayarak, Türkiye'de faaliyet gösteren veya yapım aşamasında olan 100. otelin başarısını kutlamıştı.Bu Haber 08.08.2022 - 16:25:11 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Kıvanç Kasabalı

    Reşat Özdemiryürek 09.08.2022 - 01:12

    Taktirle izlediğim (bence) belgesel emekçisi, Yeni yapımları da izlemek isterim.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.