Wyndham Hotels & Resorts yeni markasını duyurdu

Wyndham Hotels & Resorts yeni markasını duyurdu

ECHO Suites Extended Stay by Wyndham, Wyndham Hotels & Resorts’un 24’üncü markası olarak portföydeki yerini aldı.


Wyndham Hotels & Resorts, 24’üncü markasının ismini “ECHO Suites Extended Stay by Wyndham” olarak açıkladı. Bütçe dostu uzun dönem konaklama konseptiyle hayata geçirilen bu yeni marka altındaki ilk otellerin 2023 yılında ABD’de açılması bekleniyor.

Üzerindeki çalışmalara geçtiğimiz aylarda “Project ECHO” geçici ismiyle başlanan markanın ABD’deki proje stoku şimdiden 120 otele ulaştı. Geliştirme aşamasındaki bu otel projelerinin üçüncüsünün temeli Kasım ayı başında atıldı.

Proje stokunda en hızlı büyüyen marka oldu

Wyndham Hotels & Resorts Başkanı ve CEO’su Geoff Ballotti, “ECHO Suites Extended Stay by Wyndham, yalnızca altı ay içinde proje stokumuzdaki en hızlı büyüyen marka konumuna ulaştı. Bu da, seyahat edenlerin ve otel geliştirenlerin bütçe dostu uzun dönem konaklama seçeneklerine yönelik güçlü talebinin devam ediyor olmasının bir yansıması” dedi.

Ballotti, şunları söyledi: “Uzun süreli konaklayan misafirler başta olmak üzere seyahat eden herkes, hesaplı konaklamaya her zamankinden daha çok önem veriyor. Aynı zamanda, kendilerini yansıtacak ve kendileri gibi hissedebilecekleri, iyi tasarlanmış ve cazip mekanlar arıyorlar. Misafirlere bunu sağlayabildiğiniz zaman, yeniden sizinle konaklamak için size geleceklerine inanıyoruz. ECHO Suites tam da bunu yapıyor: Misafirlere harika bir uzun dönem konaklama deneyimini harika bir fiyat ile sunuyor. Böylece misafirler, tıpkı bir eko etkisi gibi, bu konaklama seçeneğini tekrar tekrar tercih edebiliyor”.Bu Haber 11.11.2022 - 13:29:28 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.