Thomas Cook, Tunus'a haftada kaç uçuş yapacak?

Thomas Cook, Tunus'a haftada kaç uçuş yapacak?
Tunus'a dönük tatil rezervasyonlarının 5 kat arttığını açıklayan Thomas Cook, İngiltere'den bu ülkeye haftada 17 uçuş yapacağını duyurdu.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Avrupa'nın ikinci büyük seyahat grubu Thomas Cook, 2019 sezonu için Tunus'u 'yavaşlama belirtisi olmayan destinasyon' olarak izlemeye aldı.

İNGİLİZ HÜKÜMETİ TUNUS'A SEYAHAT YASAĞINI KALDIRMIŞTI

2015 yılında Tunus'un turizm bölgesi Sousse'da 38 kişinin öldüğü terör saldırısının ardından Tunus'u programında çıkaran şirket, 2017 yılının temmuz ayında İngiliz hükümetinin Tunus'a dönük seyahat yasağını kaldırmasının ardından şubat ayında ülkeyi yeniden programına almıştı.

2019 sezonu için Tunus'a dönük rezervasyonların beş kat arttığını açıklayan Thomas Cook, geçen yıl sadece birkaç ay rezervasyon yapılabilmesinden dolayı rakamların yanıltıcı olabileceğini de kabul ediyor.

AİLELERİN PAYI YÜZDE 66'YA ULAŞTI

Tunus'a yapılan rezervasyonların içinde ailelerin payının yüzde 16 artarak yüde 66'ya yükseldiğini kaydeden Thomas Cook, bu oranın Kıbrıs'tan veya Kanarya Adalarından yüksek olduğuna dikkat çekti.

HAFTADA 17 UÇUŞ YAPACAK

Tunus'un çiftler arasında de giderek popüler hale geldiğine işaret eden şirket, ülkede 6 resort bölgesindeki 27 oteli programına aldığını ve İngiltere'den bu ülkeye haftada 17 uçuş düzenleyeceğini duyurdu.Bu Haber 16.11.2018 - 14:23:47 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.