Murat Özel Wyndham’ın Türkiye direktörü oldu

Murat Özel Wyndham’ın Türkiye direktörü oldu
Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye ülke direktörlüğü görevine Murat Özel, Orta Doğu ve Afrika bölgesi pazar yönetici direktörlüğü görevine ise Panos Loupasis getirildi.

95'in üzerinde ülkede yaklaşık 9 bin 100 oteli bulunan Wyndham Hotels & Resorts’un Türkiye ülke direktörlüğü görevine konaklama sektörünün deneyimli ismi Murat Özel getirildi.

Uluslararası markaların ve yönetim danışmanlıklarının operasyonlar, gelir yönetimi ve iş geliştirme pozisyonları da dahil olmak üzere konaklama sektöründe 30 yılı aşan bir deneyime sahip olan Özel, Wyndham Hotels & Resorts’a 2016 yılında Türkiye ve Balkanlar İş Geliştirme Direktörü olarak katıldı. Özel, yetki alanını genişleten yeni görevi çerçevesinde, Wyndham'ın Türkiye'deki 100'e yakın otelinin performans ve operasyonel performansın yanı sıra, franchise sahipleri ile mevcut ve potansiyel iş ortaklarıyla ilişkilerden de sorumlu olacak.

Murat Özel, “Wyndham Türkiye’de çok güçlü bir ivme yakalayarak, ülke genelinde yaygın bir varlığa ve zengin bir marka çeşitliliğine sahip oldu. Türkiye, sektör açısından sunduğu yüksek potansiyelin yanı sıra, sektörümüze hem yerel düzeyde, hem de dünya çapında çok önemli yetenekler kazandıran bir ülke. İstanbul’daki merkezimizde görev alan ve giderek büyüyen ekibimizle birlikte, ülke genelindeki başarılarımızı önümüzdeki dönemde daha da ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.

Wyndham Hotels & Resorts Türkiye, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin pazar yönetici direktörlüğü görevine Panos Loupasis'in getirildiğini açıkladı. Wyndham'ın Dubai ofisinde görev yapacak olan Loupasis, şirketin bölgedeki otel sahipleriyle ilişkilerinin yanı sıra franchise modeliyle ve doğrudan yönetilen otellerin operasyonel, iş geliştirme ve ticari iş süreçlerine liderlik yapacak. Wyndham ekibine 2011 yılında katılan Loupasis, daha önce şirket bünyesinde Orta Doğu, Avrasya ve Afrika İş geliştirme başkan yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Wyndham Hotels & Resorts EMEA Başkanı Dimitris Manikis, “Türkiye Wyndham için çok önemli bir pazar ve biz de yetenekli profesyonellerden oluşan, giderek büyüyen bir ekibe sahip olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz. Liderlik ekibimizdeki bu yeni pozisyonlar, bölgedeki markalarımızın ve proje stokumuzun büyüme ivmesine daha da yüksek bir katkı sağlayacak olmalarının yanı sıra, EMEA genelinde güçlü bir şekilde büyümeye devam etme kararlılığımızı da yansıtıyor” dedi.Bu Haber 17.04.2023 - 16:25:38 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.