FTI ve BOYTAV'dan Bodrum tanıtımı

FTI ve BOYTAV'dan Bodrum tanıtımı

Almanya’nın 4. büyük tur operatörü FTI Group ve Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı’nın (BOYTAV) işbirliğiyle Bodrum tanıtım çalışmaları devam ediyor.FTI Group ve Bodrum Tanıtma Vakfı tarafından devam eden tanıtım çalışmaları kapsamında Bodrum’adavet edilen Alman gazetecileri, 5 gün süre ile Bodrum’da bölge gezisi yaparak çeşitli etkinliklere katıldı.

Bodrum Tanıtma Vakfı yetkilileri, FTI Basın Direktörü Angela Winter, Tanja Haas, FTI PR Direktörü ve Meetingpoint Turkey Ege Quality Şef Rehberi Levent Sevinç önderliğinde düzenlenen geziye katılan gazeteciler, Bodrum hakkında detaylı bilgiler alarak Bodrum’un güzelliklerini keşfetme şansını yakaladılar.

Gabriela Bernd (Berliner Lokalnachrichten), Julia Cherkasky (Russki Voyage), Barbara Forster (Passauer Neue Presse), Nadine Klikar (Main-Post), Sabrina Rödder (Rhein Zeitung) ve Ilona Stienen (Dachauer Rundschau)’dan oluşan Alman Gazeteciler, Bodrum’un tarihi ve kültürel alanlarını görüp günlük yapılan turlara katılarak bölgeyi en iyi şekilde anlatabilecek türde izlenimler edindi.

Bodrum Marina’da yer alan Gemibaşı Restaurant’ta Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Turgay Kaya ileyemekte buluşan gazeteciler, gece boyunca keyifli sohbetler eşliğinde Bodrum hakkındaki değerlendirmelerini paylaştı. İklimi, doğal güzellikleri ve özgür yaşam stili ile Bodrum’a hayran kaldıklarını ifade eden gazetecilere teşekkür eden Başkan Yardımcısı Turgay Kaya, Bodrum ile ilgili bilgiler aktardı.

Çalışmalar kapsamında FTI Group ayrıca Bodrum’un çeşitli yerlerinden canlı yayınlar yaparak tanıtımı başta Almanya olmak üzere civarındaki ülkelere de taşıyor. Şu an Bodrum bölgesinde aynı şekilde yine FTI Group’un organizasyonu ile Fransız ve Avusturya TV ekipleri bölge tanıtımı için çekimlerini sürdürüyor.Bu Haber 15.09.2018 - 09:07:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.