Bozcaada Caz Festivali yoğun katılımla tamamlandı

Bozcaada Caz Festivali yoğun katılımla tamamlandı
Yılın heyecanla beklenen müzik etkinliklerinden olan Bozcaada Caz Festivali, 27-28-29 Temmuz’da gerçekleşti. Ayazma’daki Tarihi Manastır’ın bahçesinde düzenlenen festivalde çok sayıda canlı konserin yanı sıra alternatif etkinlikler de gerçekleşti.


Açık havada caz deneyiminin başarılı örneklerinden biri olan Bozcaada Caz Festivali bu yıl da yoğun ilgi gördü. Kendine has dinleyici kitlelerinin bir araya gelerek hep birlikte gerçek eğlencenin tadını çıkardığı festivalde alternatif müziğin dikkat çeken isimleri performanslarıyla dikkat çekti.Pavli Bozcaada, Kabak & Lin ve allaturca music iş birliği, Kendine Has ve Avek Volkswagen katkılarıyla gerçekleşen Bozcada Caz Festivali’nde ilk gün sevilen DJ Harun İzer’in performansının ardından Lahza ve Yarımdünya Klarnet Trio sahne aldı.

Üç gün süren canlı konser serisinde Ceylan Ertem’den Nilipek’e, Korhan Futacı’dan Emir Ersoy’a kadar uzanan alternatif müziğin sevilen isimleri festival alanının enerjisini üç gün boyunca en yükseğe taşıdı. 27-28 ve 29 Temmuz’da Ayazma Koyu’ndaki Tarihi Manastır’ın doğayla iç içe bahçesinde gerçekleşen Bozcaada Caz Festivali’nde konserler kadar diğer etkinlikler de yoğun ilgi gördü. Açık havada doğa yürüyüşleri, yoga ve doğaçlama hareket etkinliklerine katılım yoğun olarak gerçekleşirken, gastronomi tadım deneyimleri festivalin en ilgi gören etkinlikleri olarak öne çıktı.

Oğul Türkkan’la gerçekleştirilen Kendine Has Lezzetler etkinliği farklı tatların ahenkle eşleşmesine ev sahipliği yaptı. 


Bu Haber 31.07.2018 - 14:42:37 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.