Japon tur operatörünün en iyi ofisi H.I.S İstanbul seçildi

Japon tur operatörünün en iyi ofisi H.I.S İstanbul seçildi

70 ülkede 554 ofisi ile faaliyet gösteren Japonya merkezli tur operatörü H.I.S Turizm, her sene en iyi performans gösteren ofislerini seçmek için düzenlediği H.I.S World Convention'ı Tokyo'da gerçekleştirdi.


Tur operatörlüğü yapan, aynı zamanda konaklama, tarım ve enerji sektörlerinde de faliyet gösteren H.I.S Şirketler Grubu'nun Türkiye'deki ofisi, 554 ofis arasında en iyi performansı gösteren seçildi.

''2018'İ CİDDİ BİR BÜYÜME İLE KAPATCAĞIZ''

H.I.S Turizm Türkiye Genel Müdürü Emre Özkur, dünyanın dört bir yanından gelen H.I.S çalışanlarına yaptığı konuşmada, “Öncelikle bu değerli ödüle layık görüldüğümüz için çok teşekkürler. Hepinizin bildiği üzere H.I.S Turizm CEO’su Hideo Sawada her fırsatta “her kriz bir fırsattır” der. Türkiye’de son birkaç senedir turizm alanında zor günler geçirdik. 38'inci dönemimiz olan 2018’de tam da işler açılmaya başlamışken, döviz kuru ile ilgili ciddi bir dalgalanma ile karşı karşıya kaldık. Gerek geçmişte yaşadıklarımız, gerekse bugün başımıza gelen zorluklardan fırsatlar çıkarıp, yeni kapılar açmayı başardık. Sonuç olarak, 2018’i ciddi bir büyüme ile kapatacağız, 2019 yılının ilk çeyreği için de başarılı işlere imza atacağımızın müjdesini şimdiden verebilirim.” dedi.

HIS3

Özkur, konuşmasının devamında, “Bu ödül, birçok zorluğa rağmen yılmadan usanmadan çalışan, İstanbul ofisi çalışanlarının eseridir. Her biriniz bu değerli başarının kahramanlarısınız. 70 ülkedeki H.I.S ofisleri içinde, her sene Türkiye’nin adının bu etkinlikte anılması sizin bitmeyen gayretinizdendir. Her birinize tek tek teşekkür ederim.'' dedi.

H.I.S Turizm hakkında:

H.I.S. Turizm 1980 yılında Tokyo’da Hideo Sawada tarafından kurulmuştur. 70 ülkede kendine ait 554 ofisi ve 17.000’in üzerinde çalışanı ile dünyanın en büyük seyahat acenteleri arasında yer almaktadır. Hem dünyada, hem Japonya’da en çok bilinen seyahat markalarından biridir. Tokyo borsasında 1.seviyede, TYO: 9603 kodu ile işlem görmektedir.  2018 yılında, global olarak 5,6 Milyar Amerikan Doları ciro değerine ulaşmıştır. 2005 yılından bugüne hizmet veren  Türkiye (İstanbul ve Ankara) ofislerinde, bugün 120 çalışan ile kurumsal seyahat, kişiye özel rezervasyonlar, vize hizmetleri, yurtdışı eğitim danışmanlığı ve etkinlik ihtiyaçları için paket çözümler sunulmaktadır.

HIS


Bu Haber 20.11.2018 - 13:42:34 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.