savasdas@turizmguncel.com

Jet2holidays: Türkiye rezervasyonları ikiye katlandı

Jet2holidays: Türkiye rezervasyonları ikiye katlandı
İngiliz tur operatörü Jet2holidays, Türkiye'ye dönük tatil rezervasyonlarının ikiye katlandığını açıkladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un ''Turistlerden aşı sertifikası istemeyeceğiz. PCR testi ile ilgili kararımızı da 15 Nisan'da gözden geçireceğiz'' açıklamasının ardından İngiltere'de rezervasyonların arttığı haberleri gelmeye başladı.

İngiliz tur operatörü Jet2holidays 'aşı sertifikası istemeyeceğiz'' açıklamasının ardından Türkiye'ye dönük rezervasyonların iki kat arttığını duyurdu. Jet2'nun bu nedenle, yaz sonu odaklı olarak, haziran-ekim arasındaki dönem için Antalya, Bodrum ve Dalaman'a ilave 100 uçak planladığı belirtildi.

Jet2 ve Jet2holidays CEO'su Steve Heapy, ''İngiliz tatilciler arasında popüler olmaya devam eden Türkiye'ye dönük talepte, gelen son haberlerle birlikte ani bir rezervasyon artışı yaşandığını söyledi. Heapy, ''İngiltere çapındaki ağımızda Türkiye'ye fantastik tatil seçeneklerimiz satışta. Planladığımız ilave uçuşlar, oluşan talebe doğrudan bir yanıt niteliğinde.'' dedi.


Bu Makale 17.03.2021 - 11:39:50 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
 • Tayfun Bulut - 18.03.2021 - 11:38

  yeterki para gelsin sen ölmüşsün kimin umurunda ama yöneticiler vebal altindadir

 • Ömer - 18.03.2021 - 08:06

  Sertifika istemeyin. Rezervasyonları ikiye hasta sayısını da yirmiye katlayın

 • Ayfer Erdoğan - 18.03.2021 - 02:29

  Akılalmaz bu kararı bir Antalya sakini olarak çok yanlış buluyorum ???? Devlet eliyle hayatımız tehlikeye atılacak ????????????

 • Serhan Eryörü - 18.03.2021 - 12:56

  Para uğruna türk insanını hayatını hiçe sayan yöneticiler.viruslu kişileri ülkeye sokun. hiç bir ülke şartsız ülkesine turist almıyor çünkü vatandaşına değer veriyor, Türkiye'deki yönetenler sadece cebini düşünüyor nasıl olsa kendileri aşılı,hemde biontech aşısı ile.

 • Ahmet - 17.03.2021 - 11:44

  Tabi nşye isteyeceksiniz koca kış eve kapanan biziz amannn yeterki turizimci para kazansın biz kışa gene kapanırız eve hiçç bizi düşünmeyin

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.