savasdas@turizmguncel.com

Rusya 5 ülkeye daha uçuşları yeniden başlattı

Rusya 5 ülkeye daha uçuşları yeniden başlattı

Rusya'da koronavirüs sürecini yöneten 'Operasyon Merkezi', beş ülkeye daha uçuşların başlamasına karar verdi.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Rusya Federasyonu, beş ülkeyle daha 'tarifeli' uçuşların başlatılmana karar verdi. Rusya, 25 Mayıs'tan itibaren geçerli olmak üzere İzlanda, Malta, Meksika, Portekiz ve Suudi Arabistan ile uçuşları tarifeli uçuşları yeniden başlatacak.

Kararın Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova'nın da katıldığı bir toplantıda alındığı belirtilirken, beklenenin aksine toplantıdan Mısır'a uçuşlarının ne zaman başlayacağına ilişkin bir tarih verilmedi. Alınan karara göre İzlanda (Moskova - Reykjavik haftada iki kez), Malta (Moskova - Valletta haftada iki kez), Meksika (Moskova - Cancun haftada üç kez), Portekiz (Moskova - Lizbon haftada üç kez) ve Suudi Arabistan (Moskova - Cidde haftada üç kez; Grozni - Cidde haftada bir; Mahaçkale - Cidde haftada bir) olarak yapılacak.


Bu Makale 15.05.2021 - 15:02:54 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • ERKAN ARI - 17.05.2021 - 06:17

    Rusya biraz naz yapıyor asi anlaşması yapılması ve vaka sayilarının dusmesi uzerjne uçuşlar benim duyumum haziranın ilk haftasında başlayacaktır HERKEZE BOL kazanç lar iyi bir sezon OLSUN ERKAN ARI ESKI YONETICI SİLENCE BEACH RESORT

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.