savasdas@turizmguncel.com

Radisson Türkiye'de iki otel için daha imzayı attı

Radisson Türkiye'de iki otel için daha imzayı attı
Radisson Hotel Group, Türkiye'de iki otel daha açmak için imzayı attı.

Radisson Hotel Group, Kayseri-Erciyes ve istanbul-Anadolu yakasında birer tane otel açmak için imza attı. Grubun hedefi, 2025 yılında kadar Türkiye'de 50 otele ve 10 bin oda sayısına ulaşmak.

Radisson'un Türkiye'de açacağı otellerden Kayseri'dekinin ismi Radisson Blu Hotel, Mount Erciyes, İstanbuldaki'nin ismi ise Radisson Residences İstanbul Çamlıvadi olacak.

Ramsay Rankoussi: Türkiye Radisson için önemli bir odak ülke olmaya devam ediyor

Radisson Hotel Group' un Afrika ve Türkiye'den Sorumlu Geliştirme Başkan Yardımcısı Ramsay Rankoussi; “Türkiye'de hayata geçireceğimiz iki yeni oteli daha duyurmaktan ve mevcut yatırımcımızla ilişkimizi daha da genişletmekten büyük heyecan duyuyoruz. Dağların arasında konumlanan Radisson Blu Hotel, Mount Erciyes, mevcut olan Radisson Blu Hotel Kayseri'ye bu bölgede eşlik edecek. Radisson Residences İstanbul Çamlıvadi’yi ise İstanbul'daki servisli daire segmentinde büyüyen varlığımız olarak görüyoruz. Türkiye, Radisson Hotel Group için önemli bir odak ülke olmaya devam ediyor ve ülkedeki varlığımız genişlerken, başta İstanbul olmak üzere tüm markalar ve tüm segmentlerdeki liderliğimizi daha da güçlendiriyoruz.” açıklamasını yaptı


Bu Makale 28.01.2021 - 14:48:58 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.