Şimdi de 'Altın Marka' ödülünü aldı

Şimdi de 'Altın Marka' ödülünü aldı
Geçtiğimiz günlerde 'Türkiye'nin en iyi yurt dışı tur operatörü' seçilen Jolly, şimdi de 'Altın Marka' ödülüne layık görüldü.

GM dergisi tarafından verilen QM Awards'da 'Türkiye'nin en iyi yurt dışı tur operatörü seçilen Jolly, bu yıl ikinci verilen 'Altın Marka' ödüllerinde en iyi acente ödülüne layık görüldü.

Turizm sektöründe 33 yıldır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini hizmet politikasında en üst sırada tutan Jolly, Altın Marka Ödülleri tarafından ödüllendirildi. “En İyi Acenta Ödülü” kategorisinde Jolly Tur’un ödülü Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’a takdim edildi. Jolly'nin ödülü, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da yapılan törende şirketin yönetim kurulu başkanı Mete. Vardar'a verildi. Törene, Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar ve Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar da katıldı.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, “Biz Jolly Tur olarak 33 yıldır Türkiye seyahat pazarına öncülük etmeye çalışıyoruz. Markamızı her geçen yıl daha da büyüterek Türkiye’de daha büyük kitlelere yayılıyoruz. 2018’de 1 milyonun üzerinde misafir şirketimizi tercih etti. Ben bu ödülü izninizle onlar adına almak istiyorum.” dedi.Bu Haber 18.12.2018 - 10:00:06 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Muzaffer Yıldırım - 19.12.2018 - 04:09

    Kendi operasyonunu yapmadan sadece paket satan bir acente nasıl oluyor da en iyi yurt dışı operatörü seçiliyor anlamak çok güç.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.