Rusya'nın uçuş izni verdiği ülke sayısı 14'e yükseldi

Rusya'nın uçuş izni verdiği ülke sayısı 14'e yükseldi

Rusya Federasyonu, üç ülkeye daha uçuş izni verdi. Böylece, Rusların seyahat edebileceği ülke sayısı da 14'e yükseldi.


Rusya'da uçuş izni verilen ülkelere yenileri ekleniyor. İlk etapta Türkiye, İngiltere ve Tanzanya'ya uçuş izni veren Rusya, daha sonra listeyi İsviçre, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Belarus, Kırgızistan, Kazakistan, Güney Kore ve Maldivler'i de eklemişti.

Rusya Koronavirüs Enfeksiyonu Kontrol ve Önleme Merkezi, Rusya'nın Sırbistan, Küba ve Japonya ile uçuşları yeniden başlatacağını duyurdu.

Rusya Başbakanı Mikhail Mişustin, haftada iki kez düzenlenecek Moskova - Belgrad seferlerinin yanı sıra başkent Moskova’dan Cayo Coco ve Santa Clara'ya (Küba) uçuşların gerçekleştirilmesine ilişkin kararnameyi imzaladı.

Ayrıca, 1 Kasım'dan itibaren Japonya’ya olan uçuşlar, Moskova'dan Tokyo'ya (haftada iki uçuş) ve Vladivostok'tan Tokyo'ya (haftada bir uçuş) olmak üzere yeniden başlatılacak.

Öte yandan, Rusya ile uçuşların başlamasına izin veren ülkeler de var. Bu ülkeler; Polonya, Moldova, Karadağ, Hırvatistan, Bulgaristan, Dominik Cumhuriyeti ve Meksika.Bu Haber 15.10.2020 - 08:39:03 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.