Özge Sakar iki otelin çoklu gelirler direktörü oldu

Özge Sakar iki otelin çoklu gelirler direktörü oldu

Özge Sakar, Marriott International Türkiye bünyesinde yer alan Sheraton Istanbul Levent ve Le Méridien Istanbul Etiler otellerine çoklu otel gelirler direktörü olarak görevlendirildi.


Marriott International’ın portföyünde yer alan Sheraton Istanbul Levent ve Le Méridien Istanbul Etiler’e çoklu otel gelirler direktörü olarak Özge Sakar görevlendirildi. Son 8 yılı gelirler odaklı olmak üzere 14 yıldan fazla otelcilik tecrübesine sahip Sakar Kocaeli Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümü mezunu. Otelcilik sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip Sakar yeni görevinde gelirler yönetimi alanında her iki otele liderlik edecek.

Öğrencilik yıllarında 5 yıldızlı otellerde yiyecek-içecek birimlerinde çalışarak otelcilik kariyerine adım atan Özge Sakar 2 sene boyunca W Istanbul ön büro departmanında misafir ilişkileri alanında edindiği deneyimle 2012 yılında The Grand Tarabya’ya transfer oldu. 3 yıl boyunca otelin rezervasyon departmanında çeşitli görev ve sorumluluklar alarak kariyerine bu alanda yön verdi. 2015’te gelirler ve rezervasyon şefi olarak Pera Palace Hotel’e atanan Özge Sakar, 2018 yılında aynı birimde müdür yardımcısı pozisyonuna yükseldi. Kariyerini gelirler yönetimi alanında geliştirerek sürdürmek isteyen başarılı otelci, 2019 yılında gelirler ve rezervasyon müdürü olarak Six Senses Hotels Resorts Spas’a atandı. 3 yıla yakın süreyle bu görevde başarılı çalışmalara imza attıktan sonra, Sakar aynı otelin gelirlerden sorumlu direktör yardımcısı pozisyonuna terfi etti. Gelirler alanında 8 yıllık tecrübesiyle bu ay Marriott International Türkiye bünyesine çoklu otel gelirler direktörü olarak katılan Özge Sakar Sheraton Istanbul Levent ve Le Méridien Istanbul Etiler’in gelirlerinden sorumlu olarak her iki otele bu alanda liderlik edecek.Bu Haber 19.12.2022 - 15:57:56 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.