Lara Barut Collection dünyanın en çok kaydedilen 25 oteli arasına girdi

Lara Barut Collection dünyanın en çok kaydedilen 25 oteli arasına girdi

Lara Barut Collection, TripAdvisor kullanıcılarının dünya çapında en çok kaydettiği 25 otel arasına giren tek Türk oteli oldu

Milyonlarca üyeye sahip TripAdvisor 2021 ödüllerini duyurdu. Platformun 'En Çok Kaydedilen En İyi 25 Otel – Dünya ‘‘Her gezginin listesinde üst sıralarda yer alan oteller’’ ismiyle paylaştığı listeye Türkiye'den sadece Lara Barut Collection girdi.

859 milyon yorum

Her ay 463 milyon gezgine hayatlarının en iyi seyahatini geçirmeleri için yardımcı olan, dünyanın en büyük seyahat platformu TripAdvisor'da gezginler; 8,6 milyon konaklama yeri, restoran, deneyim, hava yolu şirketi ve gemi seyahati hakkında yapılmış 859 milyonu aşkın yoruma ve görüşe göz atıyor.

Türkiye'den sadece bir otel girdi

Gelecek tatil planları için en beğendikleri otelleri gidilecek oteller listesine ekleyen TripAdvisor kullanıcılarının en çok kaydettiği oteller dünya listesine Türkiye’den yalnızca Antalya Lara Barut Collection girmeyi başardı. 25 oteli kapsayan dünya listesinde, Florida, Meksika, Endonezya, Las Vegas, Bora Bora, Londra, Maldivler, İtalya, Singapur, Yunanistan, Jamaika, Paris gibi popüler destinasyonlarda bulunan oteller yer alıyor.Bu Haber 18.05.2021 - 12:00:10 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Ahmet Sahancı 28.05.2021 - 11:20

    Barut Oteller grubunda çalışmış birisi olarak diyebilirim ki, hem personeline hem misafirine bakan istisnai kalitede otellerdir. Personellerine verdiği yemekleri birçok HD oteli kendi misafirine bile veremez, şu zor zamanlar olmasaydı kendilerini iyice göstereceklerdi ama olmadı, ilerleyen zamalarda Türkiye'yi aşıp dünyada değişik destinasyonlarda faaliyet göstereceklerine eminim. Başarılarını tebrik ederim.

  • Güney Kaya 19.05.2021 - 12:18

    Sadece turizm ile ilgili haber yapıyorsunuz o yüzden beklendiği gibi daha tutarlı ve net haberler yapınız. TripAdvisorda Club Prive by Rixos dünya genelinde %1 lik en iyilerin iyisi sıralamasına girmek gibi büyük bir başarı elde etti ama yokmuş gibi davranılıyor...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.