Korhan Alşan: Sıra dışı yeni otel projelerimiz var

Korhan Alşan: Sıra dışı yeni otel projelerimiz var

ELA Hotels Turizm Koordinatörü Korhan Alşan, sıra dışı otel projeleri hayata geçireceklerini açıkladı


ELA Hotels Turizm Koordinatörü Korhan Alşan, yeni otel yatırımları hakkında açıklamalarda bulundu.

“Sıra dışı yeni otel projelerimizi hazırlıyoruz”

Turizm Days’e konuşan Alşan, yeni bir yapılanma süreci içerisinde olduklarını belirterek, “Yeni yıl itibarı ile yaklaşık 5 aydır ELA Hotels bünyesinde takım olarak özenle geleceğe dair planlamalarımızı yürütüyoruz. ELA markamızla yeni bir yapılanma süreci içindeyiz. Grubumuzun gelecek stratejileri doğrultusunda hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Ülke turizminde yeni bir dinamizm yaratacağını düşündüğümüz sıra dışı yeni otel projelerimize heyecanla hazırlanıyoruz. İlerleyen zamanda grubumuzun büyüme projelerine dair daha kapsamlı bilgilendirmeleri yapacağız.” dedi.

ELA Excellence Resort Belek’in aldığı ödüllere de değinen Alşan, “Grubumuzun ilk tesisi olan ELA Excellence Resort Belek, önemli bir yatırım hamlesi ile 2021-2022 yıllarında baştan aşağıya yenilendi. Bu büyük dönüşümü sadece genel bir yenileme gibi görmek, bu şekilde tarif etmek kesinlikle yeterli değil. Sıfır noktasından inşa edilen yeni nitelikli bir tesisin fiziki kalitesine eş değer bir sonuca ulaşmıştı. Bu hususta yakın vadede kazanılmış olunan, Coral Starways Dünyanın En İyi Oteli birincilik ödülü, Coral Starways En İyi Çocuk Oteli Ödülü ve En Çevreci Otel Ödülü, TUI Global Awards 2023 ödülü, ve son olarak JET2Holidays Quality Awards 2023 ödülü, gelinen gün itibari ile ELA Excellence tesisinin ne denli iyi bir noktaya ulaşıldığını tasdikler niteliktedir.” ifadelerini kullandı.

“İnsan kaynağına yatırım yapmaya devam edeceğiz”

İnsan kaynakları açısından özel projeler hazırladıkları bilgisini veren Alşan şu açıklamaları yaptı:

 “Amacımız çok daha iyi seviyelere ulaşmak. Başarıları daimi kılabilmek. Özellikle insan kaynakları odağında çok özel projelere hazırlanmaktayız. Özellikle gelecekte kendisine uluslararası bir marka olma yolunda ilerleyen vizyon sahibi bir ortamda kariyer fırsatı yakalamak isteyen yetenekli turizm çalışanlarını, grup bünyemize dahil etmek birincil önceliğimiz olacak. ELA markası turizmdeki yeteneklerin buluşma adresi haline dönüşecek. Gelecekte içimizden çok önemli turizm yıldızlarının çıkacağına eminim. Ortak gayemiz bu özel ortamı bir an evvel hayata geçirmek. Turizm mesleğinin itibarının yükseltilmesi bizler için çok önemli bir misyon. Yetenekli, gelecek vadeden, her pozisyondan çalışma arkadaşlarımızı itina ile yetiştireceğiz, onlara yatırım yapmaya devam edeceğiz, grubumuza, ülkemize bir değer olarak katkı sunduklarını hep birlikte göreceğiz.

Yönetici ve çalışanlarımıza niteliği yüksek profesyonel eğitim programları ve kariyer fırsatları ile çeşitli sosyal ayrıcalıklar ve avantajlar sunuyoruz. Bu eğitim modülleri çalışanlarımız için çok büyük bir yatırım ve onların geleceğine destek sunan çok kaliteli bir fırsat. İnsan kaynakları yapımızın güçlendirilmesi, süreçlerimizin geliştirilmesi, daha da iyi seviyelere yükseltilmesi, asıl olan birincil stratejilerimiz arasında yer alıyor. Bu konuda yakın vadede çok iyi neticeler alacağımıza eminim.

Amacımız ideal uluslararası otelcilik standartlarını mükemmel şekilde işleterek, Türk misafirperverliği ve sürdürülebilir politikalar ile yönetim şeklimizi güçlendirmek, hizmet sektöründe öncü olacak yeni ve yaratıcı fikirleri hayata geçirmek. Ülkemizi temsil edecek yeni ve güçlü markaların geliştirilmesine önemli katkılar sunacağız."Bu Haber 20.05.2024 - 11:05:22 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.