Katar Turizm Adobe Experience Maker ödülünü kazandı

Katar Turizm Adobe Experience Maker ödülünü kazandı

Katar Turizm, küresel faaliyetlerini desteklemek için hayata geçirdiği “Dünyanın ötesini Keşfet” kampanyasında farklı kanallar, konumlar, diller ve platformlar arasında müşteri yolculuklarını şekillendirmek amacıyla Adobe Analytics, Adobe Campaign, Adobe Experience Manager ve Adobe Target dahil olmak üzere Adobe ürünlerinden yararlanıyor. Katar Turizm, 2022 Adobe Experience Maker Ödülleri'nde Orkestratör ödülünü kazandı.


Visit Qatar sitesi 7 dilde tanıtım yapıyor

Katar Turizm’in dijital pazarlamasını modern şekilde yedi dilde sunan Visit Qatar'ın mobil uygulaması, Visit Qatar web sitesi yenilikçi, kişiselleştirilmiş ve veriye dayalı deneyimler sunuyor. Uygulamalar bugüne kadar 400 milyondan fazla kişiye ulaştı.

Geçen yıl, Katar Turizm, TV reklamları, ev dışı reklamlar ve sosyal platformları kullanarak uluslararası multi-medya kampanyası "Dünyanın Ötesini Keşfet"i 17 ülkede başlattı. Kampanya bugüne kadar iki milyardan fazla gösterim, 600 milyon video görüntüleme ve 100 binden fazla kişiye ulaştı.

Dijital dönüşüm stratejisi

Katar Turizm Operasyon Direktörü Berthold Trenkel, “Katar'ın dünya çapında bir turizm destinasyonu olma misyonunu gerçekleştirmeye çalışırken, dijital dönüşüm stratejimiz ve Adobe ile yaptığımız çalışma, tanıtım yöntemlerimizi iyileştirme fırsatlarını belirlemeye devam etmemizi sağlıyor. Katar ve zengin cazibe merkezleri, müşteri memnuniyetini artırıyor ve ülkenin turizm sektöründe büyümeyi sağlıyor” dedi.Bu Haber 28.06.2022 - 14:29:26 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.