Jolly yılın seyahat acentesi seçildi

Jolly yılın seyahat acentesi seçildi
Jolly’nin yılın seyahat acentesi seçilmesi haberi TurizmGüncel’de.Turizm sektöründe 34 yıldır hizmet veren Jolly, 4. Türkiye Altın Markalar Ödülleri’nde “Yılın Seyahat Acentesi” ödülünün sahibi oldu.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen, Türk ekonomi, iş, sanat ve basın dünyasının katılımı ile düzenlenen Altın Marka Ödülleri Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşti. Pandemi koşullarına göre organize edilen 4.Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin hemen öncesinde düzenlenen panelde tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinin sektörlerine etkileri başta olmak üzere birçok konuya değinildi.

Ödülü, Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’ın programındaki yoğunluk sebebi ile temsilen Yurt İçi Turlar Direktörü Kerem Gökçe teslim aldı. Gökçe, “Biz Jolly olarak 34 yıldır Türkiye’de seyahat pazarına öncülük etmeye çalışıyoruz. Markamızı her geçen sene daha da büyüterek Türkiye’de daha büyük kitlelere yayılıyoruz. Bu yıl tüm dünyada turizmin en zor dönemiydi. Bu süreçte dahi Jolly’den vazgeçmeyen müşterilerimiz var. Ben bu ödülü izninizle onlar adına almak istiyorum.” diyerek teşekkürlerini sundu.


Bu Haber 08.12.2020 - 13:32:06 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.