Elite World Kuşadası açıldı

Elite World Kuşadası açıldı

Elite World Hotels & Resort’ün ilk “management” oteli Elite World Kuşadası, misafirlerini ağırlamaya başladı.


Elite World Hotels & Resorts’ün yeni durağı Elite World Kuşadası açıldı. Otelin açılışı Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Elite World Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Vedat Elik, Elite World Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Elik ve Elite World Hotels & Resorts Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, Elite World Hotels & Resorts CEO'su Orkun Petekçi, Kuşadası protokolü ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirildi.

5 yıldızlı kategoride Elite World markasıyla hizmet verecek Elite World Kuşadası’nda, tamamı marina manzaralı 136 odasıyla hem tatil hem iş amaçlı konaklamalar için misafirlerine 12 ay boyunca hizmet verecek

Zincirin ilk “management” oteli

Türkiye genelinde inşaat sektöründe faaliyet gösteren İlkin Turizm’in yatırımcı olduğu otelde,  Elite World Hotels & Resorts mülk sahibi adına işletmenin yönetimini gerçekleştirecek.

Elite World zincirinin restoran markası Elite Restaurantın yanı sıra zincirin yeni balık restoranı markası Savlo da ilk defa Kuşadası’nda misafirlerle buluşuyor. Restoranlara ek olarak Elite World’ün yeni kafe markası Vington da otel içinde hizmet veriyor.

12 ay açık etkinlik alanları

Etkinlik ve iş toplantıları için de ideal olan ve 12 ay hizmet vermesi nedeniyle bir avantaj oluşturan Elite World Kuşadası’nda farklı büyüklük ve kategorilerde 6 toplantı salonu bulunuyor.  Elite World Kuşadası, zincirin pazarlama gücünden de yararlanarak iş ve toplantı organizasyonlarını yeni destinasyonu Kuşadası’na taşıyarak bölge turizmine 12 ay boyunca canlılık kazandırmayı hedefliyor.

Otelde ayrıca zincirin SPA ve wellness markası Fit Life Spa & Health Center da bulunuyor. SPA bünyesinde misafirler; açık kapalı havuz, sauna, buhar odası, masaj, Türk hamamı, kese odaları, macera duşları, vitamin bardan yararlanabilirken fitness salonunda da spor imkânlarını kullanabiliyor.Bu Haber 01.07.2024 - 15:51:19 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.