Dertour Türkiye'deki otel sayısını 8'e çıkarıyor 

Dertour Türkiye'deki otel sayısını 8'e çıkarıyor 
Almanya'nın ikinci büyük seyahat grubu Dertour Group'un otelcilik şirketi Dertour Hotels & Resorts, Türkiye ve Mısır'daki otel sayısını artırıyor.

Turizm Güncel – Dış Haberler

Dertour Hotels & Resorts (DHR) Türkiye ve Mısır'daki varlığını güçlendiriyor. 2024 yılının sonuna kadar Dertour'un Sentido, Calimera ve Aldiana markaları bu iki ülkede faaliyette olacak. 

Mayıs ayında Mısır'da Sentido Reef Oasis Suakin Resort adıyla 5 yıldızlı 462 odalı bir tesis açan Dertour, yıl sonuna kadar Sentido Caribbean World Soma Bay ve Aldiana Club Naga Bay isimleriyle faaliyet gösterecek iki otel daha açacak. 2024 yılına Mısır'da 4 otelle giren grup; yıl sonuna gelindiğinde 6'sı Sentido, birer tanesi de Calimera ve Aldiana olmak üzere ülkede toplam 8 otele ulaşacak. 

Dertour Hotels & Resorts, 2024 yılı sonu itibariyle Türkiye'de de 8 tesise ulaşmış olacak. Bun tesislerden 4'ü Sentido, 3'ü Calimera ve 2'si de Aldiana Club markalarını taşıyacak. Grubun Side'deki oteli Calimera Side Resort, kapsamlı bir renovasyonun ardından yeniden kapılarını açtı. Dört yıldızı, 219 odalı Sentido Lycus Beach (Alanya) ise mayıs ayından itibaren misafirlerini ağırlamaya başladı.


Bu Haber 11.07.2024 - 08:55:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.