Davut Günaydın: Firuz beye şirin görünmek isteyen bazı kadınlar...

Davut Günaydın: Firuz beye şirin görünmek isteyen bazı kadınlar...

TÜRSAB genel kurulunda başkanlığa aday olan ancak kazanamayan Davut Günaydın, kadınları kızdıracak bir açıklama yaptı.


Genel kurulunda birliğe yakışan bir organizasyon olduğunu belirten Davut Günaydın, genel olarak taşkınlık yaşanmadığını belirtti. TurizmAjansı’na konuşan Günaydın, sadece Bağlıkaya’ya şirin görünmek isteyen bazı kadınların taşkınlık yarattığını ifade etti. Günaydın şunları söyledi:

‘’Birliğimize yakışan bir organizasyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yıllarıdır özlemini kurduğumuz bir genel kurul olması beni mutlu etmiştir. Hep, çoluk çocuğumuzla, ailemizle gelebileceğimiz bir kongre hayalim vardı. Bu genel kurulda buna çok yaklaştığımızı düşündüm. Bu açıdan hem mutlu hem gururluyum. Çok fazla taşkınlık - olmadı. Gerçi bazı, özellikle kadın meslektaşlarımızın belki de Firuz beye fazla şirin gözükmek için yapmış oldukları bel altı vurmalar dışında bence herhangi bir durum yoktuBu Haber 06.12.2019 - 10:59:05 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Mualla alp - 22.12.2019 - 04:01

    Davut günaydın siz oy isterken türsab kadınına bu niyetlemi yaklaştınız ilahi adalet sızın be düşünceyle aday olduğunuzu zaten biliyorduk birilerinin ayağını kaydırmak içindi sizden türsab başkanı olurmu bunu herkez gördü siz burunuz işte türsab ailesinin kadınlarını ağzınıza alamazsanız bu ne terbiyesizlik siz bu işi bırakın gidin mahalle kahvesinde oturun yazıklar olsun size.

  • Nurten ROLLIER KESKIN - 08.12.2019 - 01:55

    insan a insanlik kazandiran akil ve ruhun cinsiyeti yokdur Davut bey.Soyleminiz yanlis ve buyuk bir ayip. Kadin sirinlikle yol yapar zihniyetinizin #degisimine simdiden kendi ekibinizin sirinleriyle baslayin.3 yil sonra bize sirinlik yaparsaniz ayip olur.Dünya ya esit sartlarda gelen, ayni karin da, ayni kadin la büyüyen hepimiz,ayni kaderleri de paylasabilmeliyiz.Ama efendi efendi ve saygiyla.Nurten KESKIN ROLLIER

  • FİGEN ERKASAP - 06.12.2019 - 01:03

    Bu tarz cinsiyetçi söylemleri artık her yerde , toplumun eğitimli eğitimsiz her kesiminde görmekten ,yeter artık demekten biz kadınlar olarak gerçekten bıktık . Yenilgilerinizde de suçlu olarak kadınları görmeniz gerçekten büyük başarı.....

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.