Cyprus Royal Tourism’den Şarm El Şeyh’e MICE operasyonu

Cyprus Royal Tourism’den Şarm El Şeyh’e MICE operasyonu

Cyprus Royal Turizm, Eventalist DMC ve Tempus Travel, acenteciler ve gazetecileri Şarm El Şeyh’te bir araya getirdi.


KKTC merkezli Cyprus Royal Turizm, Eventalist DMC ve Tempus Travel, Mısır’ın Şarm El Şeyh şehrine yeni bir operasyon başlattı.

Türkiye’nin önde gelen MICE acentelerinin yetkilileri ve basın mensuplarından oluşan 110 kişilik davetli grubu, Şarm El Şeyh’in turizm duraklarını inceledi.

21 – 23 Mart tarihleri arasında gerçekleşen ilk operasyonda davetli grubu, Şarm El Şeyh’in önde gelen otellerini ve kongre merkezlerini yerinde görme fırsatı buldu. Kentin yerel dokusunu deneyimlemek amacıyla düzenlenen etkinliklerde, en büyük ilgiyi çöl safarisi gördü.

Cyprus Royal Turizm, Eventalist DMC ve Tempus Travel ortaklığıyla düzenlenen Şarm El Şeyh, MICE operasyonları, Eylül ayından itibaren haftanın iki günü, Fly Kıbrıs Hava Yolları’nın tarifeli ve karşılıklı seferleriyle İstanbul, Adana ve İzmir’den gerçekleştirilecek. Operasyonlar ilerleyen dönemlerde yine Fly Kıbrıs Hava Yolları’nın tarifeli seferleriyle Ankara ve Trabzon hatlarından da yapılmaya devam edecek.Bu Haber 29.03.2024 - 11:05:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.