AtlasGlobal tüm Avrupa uçuşlarını durdurdu

AtlasGlobal tüm Avrupa uçuşlarını durdurdu
Dün bazı seferlerini iptal ettiği haberleri ile bir kez daha gündeme gelen AtlasGlobal'in, tüm Avrupa uçuşlarını durdurduğu belirtildi.

Geçtiğimiz yıl 26 Kasım - 21 Aralık tarihleri arasında uçuşlarını durduran, dün de bazı seferlerini iptal ettiği haberleri ile gündeme gelen AtlasGlobal'in tüm Avrupa uçuşlarını durdurduğu belirtildi.

Sözcü gazetesinden Can Mumay'ın şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı haberinde, uçuşların durdurulmasının talep yetersizliğine bağlandığı ifade edildi.

AtlasGlobal Avrupa'da nerelere uçuyor?

Atlasglobal Avrupa’da Paris, Amsterdam, Londra’ya direkt olarak uçuyor. Onun dışında şirket başka havayolu şirketleriyle anlaşarak Barcelona, Berlin, Biarritz (Fransa), Bilbao, Birmingham, Billund (Danimarka), Bükreş, Dublin, Edinburgh, Gothenburg, Kiev, Kopenhag, Lizbon, Lyon, Madrid, Manchester, Marsilya, Montpellier, Nice, Odessa, Oslo, Porto, Prag, Sofya, Stockholm, Toulouse, Viyana ve Zürih’e de uçuyor.

Bu kentlere uçuşların önümüzdeki ilkbahar mevsimine kadar başlaması beklenmiyorBu Haber 08.01.2020 - 11:14:03 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Nazım ateş 08.01.2020 - 07:22

    Umarım yazın uçuşlara başlar cünki atlas globale ihtiyacımız var

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.