Ankara’ya 204 odalı 4 başkanlık süitli Radisson Collection

Ankara’ya 204 odalı 4 başkanlık süitli Radisson Collection

Ankara’da Radisson Collection markalı yeni bir otel açılıyor.


Radisson Otel Grubunun lüks markası Radisson Collection Ankara’ya geliyor. 2023'ün son çeyreğinde açılması planlanan Radisson Collection Hotel ile birlikte grubun Türkiye’deki portföyü, 15'i yapım aşamasında olan ve önümüzdeki 24 ay içinde tamamı açılması beklenen 45’in üzerinde otele ulaşıyor.

Radisson Collection Hotel Ankara’da 204 oda ve süitin yanı sıra 110 m2'nin üzerinde dört başkanlık süiti bulunuyor. Otel 530 metrekare alana sahip balo salonu ve fuaye alanı ile konferanslar, toplantılar, düğünler ve özel etkinliklere ev sahipliği yapacak. Tesiste ayrıca açık yüzme havuzlu bir spa ve fitness merkezi de bulunacak.

Radisson grubunun Afrika ve Türkiye İş Geliştirme Bölümü Başkanı Ramsay Rankoussi "Bu imza, Ankara’daki üçüncü otelini açmaya hazırlanan şirketimiz için önemli bir anı simgeliyor ve aynı zamanda Radisson Collection markamızın Türkiye’deki büyüme performansını da ortaya koyuyor. İlk olarak Bodrum’da ve kısa bir süre önce İstanbul’da ilk tesisimizin faaliyete girmesiyle beraber Ankara’da da açılacak olan üçüncü Radisson Collection otelimiz, marka açısından bir amiral gemi olmanın yanı sıra pazar liderlerinden biri olarak Türkiye’deki dönüşümümüzü de pekiştirmekte. İş ortaklarımızla çalışmaktan büyük bir heyecan ve memnuniyet duyuyor, bize duydukları güven ve ortaklıkları için teşekkür ediyoruz." dedi.

Projenin yatırımcısı Sentinus İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özmen şunları söyledi: "Radisson Otel Grubu ile yaptığımız ortaklık çerçevesinde Ankara’daki ilk Radisson Collection’ı açacağımız için gurur duyuyoruz. Bölgeye talebin yüksek olduğunu görmekten mutluluk duyuyor ve yerel pazardaki artışın devam edeceğine inanıyoruz. Yakında misafirlerimizi lüks yaşam tarzı hizmetleriyle buluşturmak ve başkentteki yeni varış noktası olmak için sabırsızlanıyoruz."Bu Haber 15.11.2022 - 13:31:57 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.