ANEX, Pegas ve Coral'dan Mısır'a güzel haber

ANEX, Pegas ve Coral'dan Mısır'a güzel haber
Rus tur operatörlerinin Mısır'a dönük uçuşlarındaki artış devam ediyor.

Turizm Güncel - Dış Haberler

Rusya'dan Mısır'a dönük charter ve uçuş kısıtlamalarının kalkmasının ardından Rus tur operatörleri de bu ülkeye giderek daha fazla sayıda uçuş planlamaya devam ediyor.

Başta Moskova ve St Petersburg olmak üzere Rusya'nın pek çok kentinden Mısır'ın turizm bölgeleri Hurghada ve Şarm El Şey'e uçuş başlatan Rus tur şirketlerinin yeni uçuş noktası Novosibirsk oldu.

Anex Tour'un partner hava yolu Azur Air, Coral Travel'ın partner hava yolu Royal Flight ve Pegas Touristik'in partner hava yolu Ikar (Pegas Fly), Novosibirsk'ten Şarm El Şeyh ve Hurghada'da charter programı başlatıyor.

Royal Flight'ın Şarm El Şeyh uçuşları 10 Kasım'da, Hurghada uçuşları ise 12 Kasım'da başlayacak ve Boeing-757'lerle yapılacak.

Pegas Fly ise 11 Kasım'da Hurghada, 16 Kasım'da da Şarm El Şeyh uçuşlarına başlıyor. Pegas Fly'ın uçuşları ise Boeing-767'lerle yapılacak.

13 Kasım'da Hurghada, 18 Kasım'da ise Şarm El Şey uçuşlarına başlayacak olan Azur Air de uçuşları Boeing-767 ile icra edecek.

Üç hava yolunun sefer sayısının da 10-11 günde bir uçuş şeklinde planlandığı açıklandı.Bu Haber 27.10.2021 - 08:58:24 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.