Anex, o otel için satın alma görüşmesine başladı

Anex, o otel için satın alma görüşmesine başladı

Tur operatörü Anex, Alanya'da bulunan 5 yıldızlı Utopia World Hotel için satın alma görüşmesine başladı.


Daha önce Utopia World Hotel içn satın alma opsiyonlu kiralama anlaşması imzalayan Anex Tour, şimdi de oteli satın almak için görüşmelere başkadı.

Utopia Turizm tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, Utopia World Hotel için ATG Anex Tourism Grup ile kiralama yerine satın alma görüşmelerinin başladığı kaydedildi.

Utopia Turizm tarafından KAP'a yapılan açıklama şöyle:

''04.12.2018 tarihinde Şirketimiz ile ATG Anex Tourism Grup ilgili şirketi Adalı Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş. arasında, Şirketimize ait Antalya ili Alanya ilçesinde bulunan 5 yıldızlı Utopia World Hotel' in satılmasına ya da kiralanmasına yönelik "Satın Alma Opsiyonlu Kiralama Ön Sözleşmesi" imzalandığı kamuoyuna duyurulmuştu. Geçen bu süreç içerisinde karşılıklı olarak birçok görüşme ve incelemelerde bulunulmuş olup, bu görüşme ve incelemeler neticesinde taraflar bundan sonraki süreci Utopia World Hotel'in kiralanması yerine satın alınması hususunda devam ettirme kararı almışlardır. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.''Bu Haber 02.04.2019 - 14:07:31 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.