Almanlar 2022'de hangi destinasyonları tercih edecek?

Almanlar 2022'de hangi destinasyonları tercih edecek?
Dünyanın önde gelen otel değerlendirme platformalarından HolidayCheck, Almanların 2022'de tercih edecekleri destinasyonları açıkladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Alman turistlerin 2022 yılındaki destinasyon tercihleri yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Almanca konuşulan ülkelerin popüler seyahat değerlendirme platformu (aynı zamanda rezervasyon sitesi) HolidayCheck, Almanların 2022'de en çok hangi ülkelerde tatil yapacağını açıkladı.

HolidayCheck'in iddiasına göre, Almanların yüzde 34'ü 2022 yılının ilk yarısı için ya tatilini planladı ya da planlayacak. Açıklanan raporda, bunun altında yatan nedenin ise korona salgınında durumun bahara kadar gevşeyeceğine dair beklenti.

HolidayCheck'in raporuna göre, Almanların 2022'de tercih edeceklerin destinasyonların başında Türkiye geliyor. Buna göre, HolidayCheck üzerinden yapılan her 100 rezervasyondan 18'inin adresi Türkiye (Antalya).

Türkiye'yi Hurghada (Mısır), Mallorca (İspanya), Girit (Yunanistan), Fuerteventura (İspanya), Grand Canaria (İspanya) ve Rodos (Yunanistan) takip etti.Bu Haber 10.01.2022 - 08:53:58 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.