Akfen GYO 15 otelinde 10 milyonuncu misafire ulaştı

Akfen GYO 15 otelinde 10 milyonuncu misafire ulaştı

Akfen GYO’nun Accor Grubu tarafından Türkiye’de işletilen 15 otelinde 10 milyonuncu misafir ağırlandı.


Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının (Akfen GYO) dünyanın önce gelen otel zincirlerinden Fransa merkezli Accor Grubu tarafından işletilen Türkiye’deki 15 otelinde ağırlanan misafir sayısı 10 milyona ulaştı.

Accor Grubu ile gerçekleştirdiği uzun vadeli işbirliği kapsamında şehir otelciliğine adım atan Akfen, bu kapsamda 11 Mart 2007 tarihinde İstanbul-Zeytinburnu’nda şehir oteli yatırımlarının ilk iki halkası olarak Novotel İstanbul Zeytinburnu ve Ibis İstanbul Zeytinburnu otellerini hizmete açmıştı.

Accor Grubu işletmesiyle faaliyet gösteren Akfen GYO otelleri; İstanbul’da Tuzla, Esenyurt ve Karaköy’ün yanı sıra Eskişehir, Trabzon, Gaziantep, Kayseri, Bursa, Adana, İzmir ve Ankara’da misafirlerini ağırlıyor.

Kira geliri elde ettiği Türkiye, KKTC ve Rusya’da sahibi olduğu 20 otel, 2 öğrenci yurt kompleksi, tatil köyü, ofis binası ve fabrika binasının yanı sıra şu anda yatırım aşamasında olan İstanbul-Söğütlüçeşme, Bodrum Yalıkavak ve Kıyıkışlacık’da arsaları bulunan Akfen GYO’nun toplam portföy değeri 600 milyon euro seviyesinde bulunuyor.Bu Haber 05.07.2023 - 14:10:36 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.