TatilBudur'dan bayram rotaları 

TatilBudur'dan bayram rotaları 
Türkiye’nin 81 ilinde farklı tatil alternatifleri sunan TatilBudur; bayram tatiline özel rotaları ve bu dönem için en çok rezervasyon yapılan tatil bölgelerini sıraladı.

TatilBudur; Bayram tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için Türkiye’nin birbirinden değerli destinasyonlarını keşfetmeye davet ediyor. 

Ebeveynler için her şey dahil teller

Bu sene Nisan ayının ortasına denk gelen Bayram tatiline, öğrencilerin ara tatilinin de eklenmesi, çalıştığı için şehirden uzaklaşamayanlar için güzel bir fırsat sunuyor. Çocukların okul ve eğitim stresinden arınacağı ve aileleriyle keyifli vakit geçirebileceği, yetişkinlerin ısınan hava eşliğinde konforlu ve huzurlu bir tatil yapacağı alternatiflerin başında her şey dahil oteller geliyor. Güney Ege ve Akdeniz bölgesi ise yoğun olarak tercih edilen bölgelerin başında geliyor. Kuşadası ile başlayan; Bodrum, Marmaris Fethiye, Kemer ve Alanya olarak devam beldeler eden güney sahilinin en çok rezervasyon alan yerleri arasında. 

Dinlenmek, keyifli vakit geçirmek ya da yeni yerler keşfetmek için yılın en keyifli zamanı olan İlkbahara denk gelen bu tatil sürecinde birbirinden farklı lokasyon önerileri yine TatilBudur’da. World’e özel vade farksız 9 taksit, sepette yüzde 5 ek indirim ve 4 ay erteleme gibi ödeme avantajları ile TatilBudur misafirlerine unutulmaz bir bayram tatili yaşamayı vaat ediyor.


Bu Haber 30.03.2024 - 12:20:07 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.