Shangri-La Bosphorus’tan Ceren Alparslan ve Duygu Gokalp'e yeni görev

Shangri-La Bosphorus’tan Ceren Alparslan ve Duygu Gokalp'e yeni görev

İstanbul’un lüks otellerinden Shangri-La Bosphorus, Özlem Öktem’den boşalan koltuğa iki yeni görevlendirme yaptı.


Özlem Öktem’in İstanbul’da yapımı devam eden The Peninsula İstanbul’a transfer olmasının ardından, Shangri-La Bosphorus’ta yeni görevlendirmeler yapıldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, otelin pazarlama ve iletişim direktörlüğüne Ceren Alparslan, satış ve pazarlama direktörlüğüne ise uzun yıllar Shangri-La Group çatısı altında hizmet veren Duygu Gokalp getirildi.

Daha önce Doğuş Turizm Grubunda çalıştı

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Koç Üniversitesinde Finans ve Boğaziçi Üniversitesinde dijital pazarlama eğitimi alan Ceren Alparslan, Boyner ve Doğuş Perakende Grubunda görev yaptıktan sonra Doğuş Turizm Grubuna transfer olarak, gruba ait Türkiye ve yurt dışındaki lüks otellerin pazarlama ve iletişim müdürlüğü görevini üstlendi. Son olarak Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatı marka iletişiminden sorumlu olan Alparslan, Mayıs ayı itibarıyla Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak Shangri-La Bosphorus, Istanbul ailesine katıldı.

Ön büro, satış ve pazarlama departmanlarında çalıştı

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölümünden mezun olduktan sonra Hollanda’da uluslararası turizm işletmeciliği ve danışmanlık eğitimi alan Duygu Gokalp, profesyonel hayatına 2006 yılında başladı. 2013 yılında Shangri-La ailesine katılmadan önce ön büro ve satış-pazarlama bölümlerinde farklı pozisyonlarda çalıştı. Son olarak, Shangri-La Bosphorus, Istanbul Gelirler Direktörlüğü pozisyonunda, satış stratejileri ve fiyatlandırma politikalarının belirlenmesinde rol aldı. Shangri-La Group çatısı altında zincirin Londra ve Paris otellerinde geçici sürelerle çalışan Gokalp, 2022 yılının Mayıs ayı itibariyle Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un satış ve pazarlama direktörü olarak kariyerine devam ediyor.Bu Haber 19.07.2022 - 13:33:24 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.