Jolly Tur'dan Bansko ve Pamporovo'ya avantajlı kayak turları

Jolly Tur'dan Bansko ve Pamporovo'ya avantajlı kayak turları


Jolly Tur, son dönemlerin en gözde kayak merkezlerinden olan Bansko ve Pamporovo’ya eğlencesi ve güzellikleri bol kayak keyfini yaşamanız için tur düzenliyor. Avantajı bol bu turlar için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü, cazip fiyatlar belirli dönemlerle sınırlı…

Bansko… Kayak tutkunlarının hiç kuşkusuz son dönemdeki en gözde rotalarından biri. Onun en gözde kayak rotalarından biri olarak öne çıkması muhteşem pistler ve tesisler kadar yerel kültürü tüm canlılığıyla halen yaşatıyor olmasından da kaynaklanıyor. Jolly Tur, Bulgaristan’daki bu kasabanın olağanüstü güzelliklerini keşfedebilmeniz için biri uçaklı diğeri otobüslü olmak üzere iki ayrı tur düzenliyor. Tercihiniz Bansko’ya giden yoldaki güzellikleri de keşfetmek ise eğer, 11 Ocak  ila 31 Mart 2017 tarihleri arasını ajandanıza not alabilirsiniz. 5 günlük otobüslü turda fiyatlar 115 euro’dan başlıyor. Eğer, tercihiniz Bansko’ya bir an önce ulaşabilmek ise o zaman yine aynı tarih aralıklarını not alabilirsiniz. 4 günlük gezi planı için tercihiniz uçak ile ulaşım olmuşsa eğer, belirlenen başlangıç fiyatı 349 euro.

Pamporovo… Jolly Tur,  son dönemlerin en gözde kayak merkezlerinden biri olarak kabul gören Pamporovo’ya tur düzenliyor. Pamporovo’da kayak yapmak kadar bir keşif gezisine çıkmak isterseniz dilerseniz uçakla dilerseniz otobüsle yolculuk yapabilirsiniz. Eğer seçeneğiniz uçakla yolculuğa çıkıp bir an önce Pamporovo’ya ulaşmak ise THY uçuşu ile 31 Mart 2017’ye kadar bu deneyimi yaşayabilirsiniz. 3, 4 ve 5 gece konaklamalı olarak belirlenen seçenekleriyle Pamporovo Turu’nda fiyatlar 369 euro’dan başlıyor. Eğer Pamporovo’ya giden yoldaki bütün güzellikleri keşfetmek istiyorsanız otobüsle yolculuk size göre olabilir. 5 günlük bu gezi için de 18 Ocak, 21 Ocak, 28 Ocak ve 1 Şubat tarihlerini not alabilirsiniz. 3 ve 4 gece konaklamalı programda başlangıç fiyatları, 149 euro olarak belirlenmiş durumda.


Bu Haber 04.01.2017 - 09:59:27 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.