Corendon Airlines Alanyaspor’un isim sponsoru oldu

Corendon Airlines Alanyaspor’un isim sponsoru oldu

Corendon Turizm Grubu, Alanyaspor’un yeni isim sponsoru oldu.


Corendon Turizm Grubu, sponsorluklarına bir yenisini daha ekleyerek Alanyaspor’la isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. Alanyaspor, 2022/2023 sezonundan itibaren Spor Toto Süper Lig’deki mücadelesini “Corendon Alanyaspor” ismiyle sürdürecek.

Corendon ile Alanyaspor arasında yapılan isim sponsorluğu anlaşması için Kızıl Kule Meydanı’nda düzenlenen basın lansmanına Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Yıldıray Karaer, Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile birlikte iki kurumun yöneticileri de katılım gösterdi.

Alanyaspor, Corendon Airlines ile uçacak

İsim sponsorluğunun yanı sıra aynı zamanda Alanyaspor’a ait birçok reklam alanında logosu ile yer alacak Corendon, turuncu yeşilli takıma ulaşım desteği de sağlayacak. Yeni sezonla birlikte “Corendon Alanyaspor” deplasman maçlarına Corendon Turizm Grubu bünyesindeki Corendon Airlines ile uçacak.  

“Sporun her alanına destek vermeyi sorumluluk olarak görüyoruz”

Yıldıray Karaer, imza töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Corendon olarak, Antalya bizim en büyük destinasyonumuz. Türkiye'de turizmin başkenti olan Antalya'nın incisi Alanya ilçemiz, aynı zamanda Türk futbolunun en iyi ve en prestijli takımlarından birine sahip. Markaların, faaliyet gösterdikleri şehrin spor aktivitelerini ve kulüplerini desteklemesi gerektiğini düşünüyoruz. Biz de bu inançla Alanyaspor ile şimdiye kadar olan iş birliğimizin çıtasını yükselterek yeni bir adım daha atıyoruz. Elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartan Alanyaspor'un, yeni dönemde isim sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz.. Bu iş birliğini bir sponsorluk anlaşmasından daha fazlası olarak görüyoruz.  Alanyaspor’un her zaman yanında olmaya ve bu camiaya layık olacak işler yapmaya çalışacağız. Turuncu yeşilli takımımızın Süper Lig'de de bu sezon hedeflediği yerlere geleceğine inancımız tam.”    

Şimdiye kadar yapmış oldukları sponsorluklarla turizmin ve sporun dinamizmini bir arada tutmaya çalıştıklarını ifade eden Yıldıray Karaer, “Sadece futbola değil sporun farklı branşlarına destek olmayı bir sorumluluk olarak görüyoruz. Sporun birleştirici gücünden ilham alarak, genç sporcularımıza ve kulüplerimize değer katmaya çalışıyoruz. Şirket kültürümüzü yansıtan bu vizyonla, sporun gelişimine katkı sağlamak her zaman faaliyetlerimiz kapsamında olacak” dedi.

 “Corendon ile büyük bir iş birliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Corendon Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise şunları söyledi: "Corendon ile büyük bir iş birliği anlaşması yapmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu büyük anlaşmayla, Süper Lig'deki 7'nci sezonumuzda kulübümüzün adı artık 'Corendon Alanyaspor' olarak anılacak. Corendon ile geçtiğimiz yıl başlayan iş birliğimizi daha da yukarıya taşıyoruz. Bu birlikteliğin uzun yıllar davem etmesini diliyorum. Bu birlikteliğin, Antalya’nın büyük iki markasına da hayırlı olmasını temenni ediyorum.”Bu Haber 15.08.2022 - 09:28:55 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.