savasdas@turizmguncel.com

Yuriy Barzıkin Rusya-Türkiye uçuşlarına ilişkin açıklama yaptı

Yuriy Barzıkin Rusya-Türkiye uçuşlarına ilişkin açıklama yaptı

Rusya Turizm Endüstrisi Birliği Başkan Yardımcısı Yuriy Barzıkin, Türkiye’ye uçuşların ne zaman başlayacağına ilişkin açıklama yaptı.

Rusya Turizm Endüstrisi Birliği (RST) Başkan Yardımcısı Yuriy Barzıkin, yaz tatillerine ilişkin NSN radyosuna açıklamalat yaptı.

Yaz sonu – sonbahar başı

Tatil noktalarının yeniden açılmasının salgınla ilgili duruma bağlı olduğunu kaydeden Barzıkin, Rusya’nın Türkiye, Tunus ve Yunanistan’la uçuşları büyük ihtimalle yaz sonunda veya sonbaharın başında yeniden başlatacağını düşündüğünü ifade etti.

Sputnik’te yer alan habere göre Barzıkin, Avrupa’daki başka noktalar için de benzer tahminlerde bulunulduğunu ekledi.

Gennadi Onişenko

‘’Bir şekilde Türkiye’ye gidiyorlar’’

Öte yandan Türkiye tatili karşıtı açıklamaları ile bilinen Duma milletvekili ve Federal Halk Sağlığı Dairesi eski başkanı Gennadi Onişenko, tüm yasaklama ve sınırlamalara rağmen Rusların bir şekilde Türkiye’ye gitmeye devam ettğiini söyledi. TürkRus’ta yer alan habere göre Gennadi Onişenko, "Bizim insanımız her halükarda Türkiye'ye gidiyor. Minsk'e uçuyorlr. Minsk'den otobüsle Kiev'e gidiyorlar. Kiev'den uçakla (Türkiye'ye) uçuyorlar. İşte bu kadar!" ifadelerini kullandı.


Bu Makale 12.05.2021 - 08:17:00 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Yusuf Atıcı - 12.05.2021 - 11:59

    Bunu bekliyorduk zaten tamam belki ortada daha tam resmî bir açıklama yok ama daha önceden de burada yazmıştım Rusya Türkiye’ye bir Haziran sonrası içinde yasakları devam ettirebilir diye ! Hatırlarsanız Rusya Başbakan yardımcısı tur operatörlerine Haziran sonrası içinde paket tur satışı yapmayın deyip bunu açıkça söylemişti ! Umarız her şey daha iyiye gider ama maalesef gerçekçi olmakta lazım

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.