savasdas@turizmguncel.com

Veli Çilsal kendini otele kilitledi, çevik kuvvet olay yerinde

Veli Çilsal kendini otele kilitledi, çevik kuvvet olay yerinde
İflas eden Anı Tur’un ve Aurum Otellerinin sahibi Veli Çilsal’ın işletmeye verdiği otellerden birine girdiği, kapıları kilitlediği ve kiracıyı içeriye almadığı belirtiliyor.

TurizmGüncel

Veli Çilsal’ın kiraya verdiği otellerle ilgili olarak ATG Hotels, Veli Çilsal ve Hikmet Arabacı arasında ilginç olaylar yaşanıyor.

ATG Hotels, Çilsal, Arabacı...

Veli Çilsal’ın otellerinin ana kiracısı olan ATG Hotels, otellerin işletmesini şirketin CEO’su olarak görev yapan Hikmet Arabacı’ya devretmiş, Hikmet Arabacı’nın da otellerin işletmesini ATG Hotels’den habersiz, Veli Çilsal’ın bilgisi dahilinde üçüncü bir kişiye devrettiği belirtilmişti. ATG Hotels’in Hikmet Arabacı hakkında yasal süreç başlattığında haberlere yansımıştı.

Veli Çilsal
Veli Çilsal'ın kardeşi Mustafa Çilsal

Veli Çilsal kendini otele kilitledi, kiracıyı içeriye almıyor

ATG Hotels’in Veli Çilsal’dan kiralayarak Asteria Zeus (Eski adıyla Aurum Moon) markasıyla işlettiği Didim’deki otelde skandal bir olay yaşandı.

Veli Çilsal’ın kardeşi Mustafa Çilsal ve yanında getirdiği bazı kişilerle otele girdiği, otelde çalışan 25 ATG Hotels çalışanını dışarı çıkardığı ve kimseyi otele almadığı belirtiliyor.


Olay yerinden TurizmGüncel’e ulaşan ATG Hotels çalışanları, Veli Çilsal’ın kapıların arkasına masa ve sandalye yığdığı ve personeli otele sokmadığını belirtti. Çalışanlardan biri, ‘’Bu otelin işletmesi ATG Hotels’de. Alt işletmecinin iş yeri açma ve çalışma ruhsatı iptal edilmiş durumda. Otelin elektriği, suyu, ve diğer sözleşmeleri ATG Hotels adına.’’ dedi.

Veli Çilsal

Otele çevik kuvvet polisi sevk edildi

Veli Çilsal’ın otele girerken, ‘’Alt kiracının güvenlik elemanları gelecek. Dışarı çıkmazsanız kötü şeyler olacak’’ diyerek personeli dışarı çıkardığı ileri sürüldü.

Otele ulaşan Çevik kuvvet polislerinin ise olay yerindeki bekleyişi sürüyor. Çilsal’ın polislere tapuyu gösterdiği, burası benim diyerek otelden çıkmadığı ifade edildi. Konuyla ilgili Aydın Valisi nezdinde girişimler olduğu da gelen bilgiler arasında.


Bu Makale 06.07.2021 - 23:16:05 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • sadi gültekin - 07.07.2021 - 04:13

    veli çilsal Antalya kiraladığı Vera mare otelinde çalışan 90 kişinin ve anı tur acen-tasında çalışan 50 kişinin 3 aylık maaşlarımıza tazmin atlarımıza el koymuş vermemiştir dava açın mahkeme yolu açık gidin alabilirseniz alın gibi yaklaşımla insanları mağdur etmiştir bunun arkasında kim veya kimler var bu şekilde kanun adalet tanımıyor pervasızca hareket edebiliyor anlamak zor değil aslında ülkenin geldiği adalet mekanizmasının bozulduğu son nokta sanırım bizi herkesin kendi adaletini kendisi sağlaması yönüne itiyor devlet sadece parası ve siyasi gücü olanın yanında bu çalışanların ağı tutuyor ilahi adalet bu dünyada yiyecek ekmek bulamaz sürünür inşallah .

  • Hasan Kutlu - 07.07.2021 - 11:55

    Siz bu şahsı çıkarıp " Sizi bizde çok özledik, sektörde çok özledi ne zaman dönüyorsunuz " demediniz mi? Bakın dönmüş işte sektöre

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.