savasdas@turizmguncel.com

Unique Life Style Hotel yıllık 20 bin geceleme hedefliyor

Unique Life Style Hotel yıllık 20 bin geceleme hedefliyor
56 odalı Unique Life Style Hotelin yatırımcıları, yıllık 20 bin geceleme beklediklerini açıkladı.

Yatırımı İzmirli iş adamları Semih Peköz, Oğuz Kağan Yurdakan ve Sıtkı Kayalı tarafından yapılan Unique Life Style Hotel kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Şu ana kadar 7 milyon dolar harcanan 10 dönüm üzerine kurulu otele, ilave alanlar için de 3 milyon dolar yatırım yapılacağı kaydedildi. Misafire özel tatil deneyimi sunmayı hedefleyen otelin 12 ay açık kalacağı ifade edildi.

Temel hedeflerinin sabah, öğle ve akşam konseptleri yaratarak misafirlerine butik hizmet sunmak olduğunu belirten Oğuz Kağan Yurdakan, şöyle konuşuyor:

"20 bin geceleme hedefliyoruz"

Butik anlayışı pandemiyle birlikte daha fazla önem kazanmasının yanı sıra nitelikli hizmeti de yanında getiriyor.

Öncülüğünü yaptığımıza inandığımız bu hizmet anlayışının takipçileri olacağına ve bu yatırımlarla Kuşadası’nın 1980’li yıllarda turizm rekoru kırdığı günlere geri dönmesi en büyük hayalimiz. Yıllık 20 bin geceleme hedefliyoruz. Plaj ve restoranlarımız için ise bu yıl dışarıdan 150 bin kişiyi ağırlamayı planlıyoruz.”

Unique Life Style Hotel


Bu Makale 30.08.2021 - 10:46:43 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Misafire - 31.08.2021 - 12:09

    Tam nokta atışı yapıp illa otelin sahilinde gireceksiniz denize değil mi? Milyonlarca dolar yatırım yap, yüzlerce insana iş, aş imkanı sağla. Sonra işleri güçleri cimere şikayet yazmak olan bu piknikci abilerin şikayetiyle yatırımcı uğraşsın dursun. Ne yapacak bu otel ? Siz denize girip, oralarda piknik yapıp, raki balikla Turkiyeyi kurtarasiniz diye denizle arasına duvar mi orecek? Ben yatırımcı olsam yapmam. Ne gerek var be kardesim.O parayla sıfır ıstihdam, sıfır maliyetle, döviz, borsa, faiz, rantla paramı katlarim. Halkmış...Sevsinler sizi! Halka bak halka! Var mi memlekette bir TL katma değerin?

  • misafir - 30.08.2021 - 04:55

    bu otel motel gibi yerlere hangi yetkili yapılaşma için izin veriyorsa...sahillerini yetmiyor denizinidemi satıyor...bölge insanlarının hakkı olan denize girme plajlarında sahillerinde güneşlenme hakkınıdamı satıyor..yasalara göre bölgede bulunan sahil ve denizlerin kıyıları deniz den yaklaşık 50 metre uzaklıkta olmalı gibi bir yasa varken bu oteller ve ccafeler camping yerleri restaurantler bu kıyıları nasıl işgal edebiliyor be yerel yönetimler devletin yasasını nasıl deliyor hangi gerekçe ile işgale gözyumuyor...

  • murat gökhan - 30.08.2021 - 01:08

    Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.