savasdas@turizmguncel.com

The Future of Luxury Event Antalya’da yapılacak

The Future of Luxury Event Antalya’da yapılacak
Geçen sene İstanbul’da gerçekleştirilen ve yurt dışındaki VIP acentelerin büyük ilgi gösterdiği The Future of Luxury Event, bu sene 7-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Kilit Grubu ve Jazz Travel’ın ana sponsorluğunda Antalya’daki Nirvana Cosmopolitan Hotel’de gerçekleştirilecek.
The Future of Luxury Event geçen sene olduğu gibi bu sene de yurt dışından gelen VIP acenteler ile Türkiye’nin seçkin otellerini buluşturacak. Geçen sene The Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleştirilen ve büyük ses getiren The Future of Luxury Event, bu sene Antalya’da.

Bu etkinlik; Türkiye’deki luxury konseptinde hizmet veren otel ve firmalar ile Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Azerbaycan, Kırgızistan, ABD, Gürcistan, Moldova, Belarus ve Özbekistan’tan gelecek olan seçkin 300 acente temsilcisini Antalya’da bir raya getiriyor.

Otelleri ile dikkat çeken Antalya’nın yeni oteli Nirvana Cosmopolitan’ta gerçekleştirilecek olan buluşma, yepyeni işbirliklerine zemin hazırlamayı amaçlıyor. Otel ve acente temsilcilerini buluşturacak organizasyonda duayen turizmci, Dr. Cem Kınay’ın modera
törlüğünde lüks seyahat ve tatil konulu bir de panel gerçekleştirilecek.

Şu ana kadar organizasyona katılım için onay veren markalar şöyle: JW Marriott Bosphorus Istanbul, The Ritz Carlton İstanbul, Swissotel The Bosphorus, Sofitel Taksim İstanbul, Pera Palas İstanbul, Elysium İstanbul, Bellliza İstanbul, Intercontinental İstanbul, Hagia Sofia Mansions İstanbul, Swissotel Bodrum, Le Meridien Bodrum, Barut Hotels, Nirvana Hotels, Paloma Finesse, Ali Bey Resort, Güral Premier Hotels, Gloria Hotels, Kempinski The Dome Belek, Club Marvy, Gamirasu Cappadocia, Sacred House, Prima Tour Bodrum, Beaexulisive Bodrum Tour, Jazz Travel, FCC Travel, Richy Life, SC Multimedia, Global Space Travel, Medicare Healt&Travel Services.

Gerçekleştirilecek organizasyon hakkında bilgi veren The Future of Luxury Event ortaklarından Mustafa Gencay, “Geçen sene Ekim ayında başladığımız lüks etkinlik zincirinin ikincisini Kilit Ailesi’nin ev sahipliğinde Antalya’daki Nirvana Cosmopolitan’da yapıyoruz. Daha sonra 4-8 Ekim’de Rixos Hotels sponsorluğunda, BODER VE BOTAV işbirliğinde organizasyonumuzun üçüncüsünü Luxury Travel & MICE konseptinde Bodrum’da gerçekleştireceğiz. Bodrum’daki organizasyonda da tamamen Avrupalı acente temsilcilerini” dedi.

Bu Makale 02.04.2021 - 14:22:23 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.