savasdas@turizmguncel.com

Rusya-İstanbul hattında Anex Tour da topa girdi

Rusya-İstanbul hattında Anex Tour da topa girdi
Anex Tour'un hava yolu şirketi Azur Air, Rusya'nın Novosibirsk kentinden direkt İstanbul seferlerine başlıyor.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Rusya'dan İstanbul'a turist getiren Rus tur operatörü sayısı 4'e yükseliyor. Pegas, TUI Rusya ce Coral'ın ardından Anex Tour'un hava yolu şirketi Azur Air de 29 Ekim itibariyle Novosibirsk-İstanbul seferlerine başlıyor. Uçuşlarını Boeing 757-200 tipi uçaklarla yapacak olan şirket, bu rotada uçuş başlatan ilk Rus hava yolu şirketi oluyor.

Haftada iki uçuş

Tolmachevo Uluslararası Havalimanı'ndan İstanbul Havalimanı'na yapılacak seferlerin perşembe ve cuma olmak üzere haftada iki olarak planlandığı açıklandı. Novosibirsk kalkışlı uçuşlar 09.30, İstanbul kalkışlı uçuşlar ise 13.05 saatlerinde gerçekleşecek. Seyahat süresi ise 6 saat.

Anex Tour’un paket turları satışa açıldı

Yapılacak seferlerde minimum fiyatın 13 bin 800 ruble (1.420 TL) oalcağı öğrenildi. Şirketin uçuşlarına paralel olarak oluşturulan Anex Tour paketlerinin de satışa sunulduğu kaydedildi. Buna göre, 7 günlük gezinin paket fiyatı 60 bin 500 rubleden (6 bin 231 TL) başlıyor ve paket turlar 10 gezi programını içeriyor.

‘Türkiye’nin Altın Yüzüğü’ ve ‘Türkiye’nin Harikaları’

Anex Tour'un ayrıca tam teşekküllü iki gezi programı daha hazırladığı açıklandı.  'Türkiye'nin Altın Yüzüğü' olarak adlandırılan 6-7 gece  İstanbul - Kapadokya - Ankara - İstanbul ve  İstanbul - Kapadokya - İstanbul olarak oluşturulan turlar. Bu turların fiyatı ise 62 bin 677 rubleden (6 bin 450 TL) başlıyor.

İkinci program ise 'Türkiye'nin Harikaları' olarak adlandırılan İstanbul - Truva - Assos - Bergama - Efes - Pamukkale - İstanbul turu. 8 gece olarak planlanan bu turun başlangıç fiyatı ise 99 bin 851 ruble (10 bin 250 TL)


Bu Makale 09.10.2020 - 09:54:31 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.