savasdas@turizmguncel.com

Pegasus'tan Antalya, Dalaman ve İzmir için büyük planlama

Pegasus'tan Antalya, Dalaman ve İzmir için büyük planlama
Pegasus Hava Yolları'nın İngiltere'nin Manchester ve Stansted havalimanlarından Antalya, İzmir ve Dalaman'a yapacağı haftalık uçuş sayısı belli oldu.

TurizmGüncel

Pegasus Hava Yolları, 2021 yaz sezonunda İngiltere'nin Manchester ve Stansted havalimanlarından Dalaman'a yapacağı uçuş sayısını artırma kararı aldı.

Manchester ve Stansted’den haftada 6 uçuş yapacak

Manchester-Dalaman hattında daha önce haftada bir uçuş yapma kararı alan şirket, 21 Mayıs itibariyle bu hatta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada 3 uçuş yapacak. Uçuşlar 29 Ekim'e kadar devam edecek.

Pegasus ayrıca, Stansted-Dalaman uçuşlarını da artırdı. Bu hatta da uçuşlara 21 Mayıs'ta başlayacak olan şirket, pazartesi, perşembe ve cuma günleri uçuş yapacak. Stansted-Dalaman uçuşlarının da ekim sonuna kadar devam etmesi planlandı.

Haftada İzmir’e 7, Antalya’ya 10 uçuş yapacak

Pegasus Hava Yolları ayrıca, Stansted-İzmir ve Stansted-Antalya hattında da önemli sayıda uçuş yapacak.

Stansted'den İzmir'e haftanın 7 günü uçuş planlayan şirket, 1 Kasım'dan sonra düzenli olarak haftada 4 uçuşla yola devam edecek.

Stansted-Antalya hattında ise 1 Haziran itibariyle, salı ve cumartesi günleri çift frekans olmak üzere, haftada 9 uçuş yapacak olan Pegasus Hava Yolları 15 Haziran'dan itibaren perşembe günleri de çift frekans uçarak haftalık uçuş sayısını 10'a çıkaracak. Stansted-Antalya uçuşları da 1 Kasım'a kadar devam edecek.


Bu Makale 17.03.2021 - 17:01:32 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.